گروه: اخبار استان خبر: 192407 / تاریخ انتشار : 1400/7/19 ساعت : 12:55
درمراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح لنده مطرح شد:

مردم داری در سایه نظم و اقتدار مهمترین اصل درنیروی انتظامی است+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده گفت:مردم داری در سایه نظم و اقتدار مهمترین اصل درنیروی انتظامی است که این مهم نیازمند همراهی و همکاری و مشارکت دو جانبه مردم و نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبح امروز با حضور رئیس دادگستری، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه لنده، نیروهای نظامی وانتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان لنده در محل منطقه انتظامی این شهرستان برگزارشد.

در ابتدای این مراسم و پس از اجرای نظامی و تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود نیروی انظامی مراسم صبحگاه مشترک با سخنرانی فرمانده انتظامی شهرستان لنده آغاز شد.

سرهنگ محمودعدالت پرور در این مراسم با گرامیداشت یادو خاطره شهدای ناجا و مدافعین امنیت در کشور گفت: نیروی انتظامی با اتکا به خداوند و تبعیت از رهنمون های مقام معظم رهبری در منظومه پیشرفت و عدالت همراه با ایجاد امنیت در جامعه است.

وی خاطرنشان کرد:امروز پلیس یک نیروی مقتدر در جامعه است که برای جلب مشارکت مردم در تامین امنیت پایدار خود هموراه مورد تاکید است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون سربلند، سرافراز و در عرصه ایجاد امنیت و ارتقای آن دارای کارنامه‌ای قابل قبول است.

عدالت پرور گفت: نیروی انتظامی برای تامین امنیت داخلی و مرزهای سرزمینی خود هزاران شهید و جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و این مایه افتخار است که در راه وطن از جان خویش گذشتند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دارای دو ویژگی اساسی است؛ آفرینش اقتدار امنیتی بر اساس اندیشه‌های فرماندهی کل قوا و محبوبیت مردمی دو مؤلفه و ویژگی مهم نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: امروز مهمترین رسالت پلیس مردمداری در سایه اقتدار است و همین مردمداری است که به عنوان پشتوانه و رکن اصلی امنیت تلقی می شود و ما اعتقاد داریم که ماموریت های ناجا بدون همکاری و مشارکت مردم موفیقت آمیز نخواهد بود.

در ادامه نیز تورج رزمجو فرماندار شهرستان لنده با گرامیداشت هفته ناجا گفت: آنچه امروز جامعه به آن نیازمند است دو مبحث مهم سلامت و امنیت است که این دو همواره نیز مورد تاکید اهل بیت(ع) و بزرگان دین بوده است.

وی افزود: امروز جامعه ای به اوج پیشرفت می رسد که دارای امنیت کامل باشد چرا که در همین کشورهای همسایه ما فقدان امنیت باعث اختلال در زندگی روز مره مردم شده است.

فرماندار شهرستان لنده گفت:نیروی انتظامی مایه عزت، اقتدار و امنیت کشور است و کار مردم بدون حضور این افراد به جایی نمی رسد و مردم نیازمند امنیت و عدالت هستند.

وی در ادامه گفت:مردم داری در سایه نظم و اقتدار مهمترین اصل درنیروی انتظامی است که این مهم نیازمند همراهی و همکاری و مشارکت دو جانبه مردم و نیروی انتظامی است.


در ادامه از تلاش های نیروهای ساعی انتظامی شهرستان لنده قدردانی شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.