گروه: اخبار استان خبر: 192412 / تاریخ انتشار : 1400/7/19 ساعت : 13:00

صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در بهمئی + تصاویر

صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی شهرستان بهمئی صبح امروز در شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،  صبح امروز  صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در شهرستان بهمئی  برگزار شد، در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی  گفت : هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس هوشمند شروع شده وبرنامه های از جمله دیدار با خانواده شهدا غبار روبی گلزار شهدا و سرکشی از باز نشتگان را در دستور کار خواهیم داشت.

 

وی ادامه داد : نیروی انتظامی با رویکرد جامعه محوری توانسته است جایگاه خوبی در بین مردم پیدا کند و ثمره این اعتماد مشارکت مردم در تمام زمینه ها برای امنیت پایدار است که آحاد  مردم در آن سهیم باشند.

 

جمشیدی با اشاره به  نقش ریش سفیدان و معتمدین و مردم در ایجاد امنیت و آرامش گفت : با هر شخص یا افرادی که قانون را بخواهند زیر پا بگذارند با جدیت و با قاطعیت برخورد خواهد شد.

 

وی در خصوص تیراندازی در مراسمات و جشن ها در شهرستان گلایه کرد و گفت : با هماهنگی‌هایی که با دادستان محترم شهرستان انجام شده مصمم هستیم با کسانی که بر خلاف قانون در مراسمات و جشن ها تیراندازی می‌کنند برخورد قاطع کنیم .

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد : امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و هر کس بخواهد مخل نظم و امنیت مردم شود با قاطعیت برخورد خواهد شد.

 

در ادامه فرماندار شهرستان بهمئی از سختی  شغل نیروی انتظامی گفت و ادامه داد : قطعاً نیروی انتظامی با توجه به کمبودهایی که با آن مواجه هستند قطعاً نقش تعیین کننده و مهم در امنیت و آرامش مردم ایفا می کند و ما این امنیت را مدیون نیروی انتظامی و نیروهای مسلح هستیم.

 

وی ادامه داد : ریش سفیدان و مردم نقش مهمی در ماموریت های مختلف در همراهی و همکاری با نیروی انتظامی ایفا می کنند.

در پایان این مراسم به رسم یادبود لوح تقدیر به تعدادی از  خانواده‌های ایثارگران و بازنشستگان نیروی انتظامی تقدیم گردید.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.