گروه: اخبار استان خبر: 192444 / تاریخ انتشار : 1400/7/20 ساعت : 10:53
به همت گروه جهادی شهیدتزاده در لنده صورت گرفت:

توزیع کیف و بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمندروستایی لنده+تصاویر

به همت گروه جهادی شهیدتزاده تعدادی کیف و بسته های لوازم التحریردر بین دانش آموزان روستایی محروم شهرستان با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده توزیع شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به همت گروه جهادی شهیدتزاده تعدادی کیف و بسته های لوازم التحریردر بین دانش آموزان روستایی محروم شهرستان با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده در این مراسم با قدردانی از تلاش گروه های جهادی که به رفع محرومیت مناطق روستایی توجه ویژه دارند گفت: امروزه یکی از محاسن گروه های جهادی در شهرستان لنده توجه به محرومیت زدایی در روستاهای محروم و دور افتاده است.

وی افزود:کارهای خوبی در آینده با مشارکت گروه های جهادی برای ساخت سرویس های بهداشتی در روستاها با همکاری بنیادعلوی صورت خواهد گرفت.

سرهنگ ویسی تاکیدکرد: تلاش های خوبی نیز در راستای محرومیت زدایی و تامین آب کشاورزی و شرب کشاورزان در گذشته  صورت گرفته است که در آینده نزدیک نیز شاهد تداوم این فعالیت ها خواهیم بود.

سید غفور سیاوش مسول گروه جهادی شهید سیدعلی قلی تزاده با اشاره به رسالت گروه جهادی گفت: این اقدام در راستای محرومیت زدایی و با استفاده از کمک های مردمی و خیرین باتوجه به بازگشایی مدارس روستایی صورت گرفته است.

وی تاکیدکرد:اهدا کیف به همراه نوشت افزار آموزشی به دانش آموزان مقطع ابتدایی در روستاهای وحدت موگرمون، گرداب سفلی، گرداب علیا و گرداب وسطی با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده تحویل داده شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.