گروه: اخبار استان خبر: 192467 / تاریخ انتشار : 1400/7/20 ساعت : 18:18

ده شیخ در انتظار قول فرماندار بویراحمد/بازسازی اعتماد عمومی نیازمند عمل به وعده ها است

اهالی دلی بجک شهرستان بویراحمد همچنان چشم انتظار قول های فرماندار این شهرستان هستند تا مسئولان با عمل به وعده ها اعتماد عمومی را بازسازی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جامعه امروز به دلیل بد قولی ها و عملکرد های ضعیف تا حدودی از بحران بی اعتمادی رنج می برد که خوشبختانه سفر های صبح جمعه رئیس جمهوری بخش زیادی از این بی اعتمادی ها را رفع کرده و بدون شک تداوم بی توجهی دولتمردان به مطالبات مردم می تواند بی اعتمادی را بدنبال داشته باشد .

 

مسئولان باید وعده هایشان را بر اساس ظرفیت های بدهند و با عمل به قولهایشان در بازسازی اعتماد عمومی مردم تلاش کنند. 

 

فرماندار شهرستان بویراحمد تیر ماه امسال در بازدید از روستای دلی بجک (ده شیخ) این شهرستان از رفع مشکل راه و آب این منطقه خبر داد تا بعد از حدود 90 روز از این سفر اهالی دلی بجک چشم انتظار اقدامات آقای فرماندار باشند.

 

وجود چنین سفرهایی علاوه بر اینکه اعتماد سازی را بدنبال خواهد داشت به نوعی برای مردم دلگرم کننده بوده و  نقش بسزایی در التیام آلام و ناراحتی‌های مردم خواهد داشت پس مسئولان با راه اندازی این برنامه بعد از آن پیگیر مصوبات سفرشان باشند.

 

در روزهای گذشته تماس هایی از سوی برخی از اهالی این روستا در خصوص پیگیری مطالباتشان بودیم و امید است بعد از انتشار این موضوع فرماندار شهرستان بویراحمد پاسخگوی وعده های داده شده باشد .

 

خبر سفر فرماندار شهرستان بویراحمد و وعده های داده شده به اهالی را می توان اینجا خواند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.