گروه: اخبار استان خبر: 192473 / تاریخ انتشار : 1400/7/20 ساعت : 14:32
با حضور مسولان شهرستان لنده صورت گرفت:

افتتاح چهلمین جشنواره فرهنگی وهنری "فردا" با 80رشته در لنده+تصاویر

آئین افتتاح چهلمین جشنواره فرهنگی وهنری "فردا" همزمان با بزرگداشت روز حافظ و حضور مسئولان در دبیرستان خدیجه کبری(س)شهر لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، آیین افتتاح چهلمین جشنواره فرهنگی وهنری "فردا" همزمان با بزرگداشت حافظ با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سلامی،مسول بسیج فرهنگیان و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده در دبیرستان خدیجه کبری(س)شهر لنده برگزارشد.


در این مراسم اصغر محمدی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده با اشاره به اهداف این جشنواره گفت: این جشنواره در راستای خلاقیت و مهارت افزایی دانش آموزان و برای رشد و شکوفایی استعداد های دانش آموزان همه ساله برگزار می شود.

وی افزود: این جشنوراه تحت عنوان فردا در بیش از ٨٠رشته فرهنگی، هنری در مدارس سراسر کشور به طور همزمان برگزار می شود.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تاکید کرد: برگزیدگان دوره ابتدایی تا سطح منطقه مورد تشویق قرار میگیرند و مقطع متوسطه اول در سطح استان و متوسطه دوم در سطح ملی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی افزود:سال گذشته دو نفر از دانش آموزان شهرستان لنده در سطح ملی رتبه های برتر داشتند و دونفر از فرهنگیان شهرستان نیز در این جشنواره نیز نقام ملی را کسب کردند.

محمدی گفت: مستندسازی و توانمندسازی، شناخت فعالیت های فرهنگی و هنری در مدارس، معرفی توانمندهای فرهنگیان، تقویت روحیه خودباوری برای معرفی استعدادهای درخشان در مدارس از جمله اهداف عالی این جشنواره است.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تصریح کرد:برگزاری جشنواره "علمدار" با محوریت معرفی ابعاد شخصیتی سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در مدارس در حوزه های مختلف نیز در حال برگزاری است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.