گروه: اخبار استان خبر: 192476 / تاریخ انتشار : 1400/7/20 ساعت : 15:15
رئیس دانشگاه یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس:

آخرین وضعیت فعالیت دانشگاه یاسوج در سال تحصیلی جدید

رئیس دانشگاه یاسوج از برگزاری کلاسهای های این دانشگاه به دو صورت حضوری و مجازی خبر داد و گفت: دانشجویان مقطع کارشناسی باید دو مرحله واکسن کرونا تزریق کنند.

احمد عریان در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی و همچنین نحوه فعالیت دانشگاه یاسوج گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی از اکنون می توانند آموزش حضوری خود را شروع کنند.

رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی با تزریق دو مرحله واکسن کرونا و کارت الکترونیکی  واکسن شروع کلاس را خواهند داشت، گفت: تلاش می شود  دانشجویان مقطع کارشناسی از اواخر آبان ماه دروس عملی خود را در دانشگاه و در مرحله اول برگزار کنند و بخشی دیگر به صورت مجازی ادامه پیدا کند.

 

وی برگزاری کلاس ها را در قالب ترکیبی  از آموزش حضوری و مجازی  دانست و افزود: یاسوج دارای رنگ بندی نارنجی است و با تغییر رنگ به زرد و آبی محدودیت ها کاهش پیدا می کند زیرا سلامت افراد مهترین اولویت برای آموزش عالی است.

 

عریان به ارائه تدابیر اتخاذ شده برای دانشگاه یاسوج در وضعیت نارنجی اشاره داشت و گفت: درشرایط نارنجی سلف سرویس ها، سرویس های ایاب و ذهاب و خوابگاه ها برای پذیرفتن درصدی از دانشجویان آماده می شود هر چند هم اکنون دانشجویان دکتری و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه در حال طی مراحل تحصیل خود هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.