گروه: اخبار استان خبر: 192479 / تاریخ انتشار : 1400/7/20 ساعت : 14:54
موحد در صحن مجلس مطرح کرد:

دولت و سازمان برنامه پرداخت مطالبات بازنشستگان را در دستورکار خود قرار دهد/ چرام چشم انتظار خسارات سیل

نماینده مردم کهکیلویه در مجلس از سفر رئیس جمهور به استان کهکیلویه و بویراحمد تشکر و گفت: دولت و سازمان برنامه پرداخت مطالبات بازنشستگان را در دستورکار خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 مهرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس جمهور به دلیل سفر به استان کهکیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد با اجرای مصوبات این سفر پروژه های بر زمین مانده به سرانجام برسد.

 

نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از دولت به دلیل انتخاب دکتر احمدزاده به عنوان استاندار استان کهکیلویه و بویراحمد تشکر کرد و افزود: قطعا انتخاب افراد شایسته از مناطق محروم زمینه ساز ایجاد توازن در حوزه اجرایی خواهد شد.

 

وی ادامه داد: امیدواریم انتصابات شایسته از استان کهکیلویه و بویراحمد موجب رشد مناطق محروم به ویژه مردم این استان شود. با وجود تذکرات و نطق ها مردم استان همچنان چشم به راه جبران خسارات سیل هستند.

 

موحد اضافه کرد: دولت و سازمان برنامه و بودجه پرداخت مطالبات بازنشستگان را در دستورکار خود قرار دهند و مجلس با هماهنگی دولت رتبه بندی فرهنگیان را به عنوان خواسته به حق آنان در اولویت قرار دهد.

 

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: همچنین انتظار داریم منابع زیرزمینی و رو زمینی استان کهکیلویه و بویراحمد همچون نفت، گاز و آب استان که به سایر استان ها روانه می شود، در استان های مجاور از نیروی انسانی این استان به کار گرفته شوند.

 

موحد یادآور شد: منافع ملی باید اولویت اول کشور قرار گیرد، در این راستا از برگزاری مانورهای اخیر به ویژه در استان های شمال غرب کشور تشکر می کنم./

پایان پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.