گروه: اخبار استان خبر: 192514 / تاریخ انتشار : 1400/7/21 ساعت : 10:23

تکمیل شورای شهر دهدشت پس از کش و قوس های فراوان

پس از چند ماه بلاتکلیفی عضو منتخب اول شورای شهر دهدشت در نهایت امروز با خبرهای رسید به جمع دیگر اعضای شورای خواهد پیوست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ۲۸ خردادماه۱۴۰۰  انتخابات شورای ششم همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار شد.

و در تاریخ ۱۶ شهریورماه بعد از کش و قوس های فراوان  اعضای جدید شوراهای اسلامی دور ششم دهدشت  تحلیف شدند اما سرنوشت عضو  ششم  به خاطر عدم تأیید نتیجه انتخابات  از سوی هیئت نظارت عالی مرکزی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود.

 

هیأت مرکزی نظارت اعلام کرده بود صلاحیت تعدادی از منتخبان شوراهای شهر کشور مورد تأیید نبوده و در این میان منتخب اول شورای شهر دهدشت، جلال داورپناه با کسب هفت هزار و ۸۷۳ ارای ماخوزه در بلاتکلیفی روزگار می‌گذراند.

 

ابهام در وضعیت این منتخب شورا در حالی بود که پیش از برگزاری انتخابات صلاحیت وی به تأیید هیأت نظارت نرسیده بود و با بررسی اعتراض در تهران دوباره به میدان انتخابات برگشته بود.

 

حالا پس از چند ماه بلاتکلیفی عضو منتخب اول شورای شهر دهدشت در نهایت امروز با خبرهای رسیده به جمع دیگر اعضای شورا خواهد پیوست.

 

فرماندار کهگیلویه در رابطه عضو ۶ شورای دهدشت گفت:هنوز حکم قطعی ابلاغ نشده است  اما نباید مشکلی در این خصوص وجود داشته باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.