گروه: اخبار استان خبر: 192537 / تاریخ انتشار : 1400/7/21 ساعت : 12:56

"سید" به وعده هایش جامه عمل پوشاند/ آخرین وضعیت مصوبات سفر صبح جمعه استاندار به مارگون

علی احمد زاده پس از سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به منظور باز کردن گره مشکلات مردم و محرومیت زدایی صبح جمعه به مارگون سفر کرد تا بعد از 5 روز بخشی از وعده ها در این شهرستان عملیاتی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این سفر مشکلات منطقه محروم سیلاب کلوار و سایر مناطق در شهرستان مارگون را مورد بررسی قرار داده و از مدیران کل و همچنین مدیران شهرستانی خواست تا به صورت میدانی مشکلات این شهرستان را پیگیری کنند.

 

روز گذشته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و برخی از مدیران نهادهای خدمات رسان و عمرانی از طرح جابه جایی روستای پی زرد بهرام بیگی و مشکلات آن بازدید داشتند تا در کنار سفر امید بخش استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، اعتبار برآورده شده برای تکمیل بلوار ورودی شهر مارگون  ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به حساب فرمانداری این شهرستان واریز شود.

 

احمد زاده در جمع مردم روستایی سیلاب کلوار مارگون گفت : من سیدم و به جدم هرکاری بتوانم برای مردم انجام می دهم و حالا بعد از 5 روز بخشی از مصوبات این سفر عملیاتی شده تا مردمی که به سفر های روز جمعه رئیس جمهور امیدوار شده بودند امیدشان با سفر صبح جمعه استاندار نیز مضاعف شود.

 

باقر قائمی فرماندار شهرستان مارگون در گفتگو با خبرنگار ما گفت: روستای سیلاب و پی زرد بهرام بیگی به دلیل خطر رانش زمین باید جابجا می شدند که در خصوص روستای سیلاب کار مطالعات آغاز شده است و روستای پی زرد کار جابجایی آن انجام شده و ضرورت اجرای طرح هادی و آسفالت معابر این روستا از مصوبات سفر بود که به زودی خدمات رسانی انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه زیلایی و سیلاب کلوار نماد محرومیت در کهگیلویه و بویراحمد هستند و سفر های صبح جمعه مسئولان به این شهرستان مردم را امیدوار به خدمات رسانی کرده است.

 

فرماندار مارگون از سفر روز گذشته معاون عمرانی استاندار در روز گذشته به این شهرستان خبر داد و این سفر را برای پیگیری مصوبات سفر استاندار به این شهرستان عنوان کردند و گفت: استاندار با روحیه جهادی پای کار آمدند و پیگیری اولویت ها نشان از تغییر و تحولات آینده این شهرستان دارد و مردم نیز امید وار به توسعه و خروج از محرومیت هستند.

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.