گروه: اخبار استان خبر: 192539 / تاریخ انتشار : 1400/7/21 ساعت : 12:10
قابل توجه مدیرانی که رفتند و فراموش کردند؛

اقدام شایسته رئیس بنیاد مسکن کشور در خصوص کهگیلویه و بویراحمد/نیکزاد متشکریم

اقدام شایسته و قابل تقدیر رئیس بنیاد مسکن کشور در استفاده از ظرفیت نخبگان کهگیلویه و بویراحمدی در مناصب مهم این نهاد نشان از توجه ویژه به این استان و فراموش نکردن آن پس از سال هاست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کهگیلویه و بویراحمد مهد استعداد های ناب و نخبگانی است که حضور تعداد زیادی از جوانان این استان در مسئولیت های مهم ملی موید این مساله است هر چند گاهی مورد برخی بی مهری ها نیز قرار گرفته اند.

 

با روی کار آمدن دولت سید ابراهیم رئیسی تعداد کهگیلویه و بویراحمدی های مسئولیت گرفته در سطح ملی افزایش یافت که نشان از توجه دولت به استفاده از ظرفیت نیروی انسانی ناب و نخبه این استان دارد.

 


فرزندان این استان که شاید از داشتن لابی های قوی در سطح بالا بی بهره اند نیازمند فرصتی هستند تا بتوانند توانایی های خود را اثبات کنند و در این زمینه نیز نشان دهند که فرزندان کهگیلویه و بویراحمد به دور از حاشیه و جنجال و با رویکردی فعالانه، پویا و جهادی در مناصب ملی خواهند درخشید.یکی از کسانی که اتفاقا برای کهگیلویه و بویراحمدی ها نامی آشناست اکبر نیکزاد استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد است که به واسطه حضور در این استان از ظرفیت ها و توانمندی های نیروهای بومی و جوان کهگیلیه و بویراحمد شناخت خوبی دارد که پس از انتصاب به عنوان رئیس بنیاد مسکن کشور از ظرفیت چند کهگیلویه و بیوراحمدی در بنیاد مسکن استفاده کرد و در پست های مختلف آن ها را بکارگیری کرد.

 

اکبر نیکزاد از زمان روی کار آمدن خود در بنیاد مسکن چهار کهگیلویه و بویراحمدی را در مسئولیت هایی مانند رئیس حراست و معاون پشتیبانی و امور استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور منصوب کرد.

 

این اقدام شایسته نیکزاد نشان می دهد وی پس از رفتن از استانداری کهگیلویه و بویراحمد همچنان این استان را فراموش نکرده است و توجهی ویزه به نخبگان و مدیران توانمند این استان دارد؛ موضوعی که اگر مورد توجه دیگر مسئولان ارشد و سیاسیونی که سال های گذشته در این استان مشغول به فعالیت بودند، قرار می گرفت می توانست شرایط بهتری برای فرزندان توانمند کهگیلویه و بویراحمد در مناصب مهم کشوری به همراه داشته باشد و ای کاش همه سیاسیونی که از استان رفته اند، این خدمات را در حق بچه های استان می کردند.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.