گروه: اخبار استان خبر: 192561 / تاریخ انتشار : 1400/7/22 ساعت : 13:18

بازار لوازم خانگی در کهگیلویه ساماندهی می شود

فرماندار کهگیلویه در نشست تنظیم بازار گفت: از خروجی مصوبات می توان به ساماندهی لوازم خانگی در سامانه جامع و احراز هویت صنوف در اسرع وقت صورت بگیرد.

دارا کریمی نژاد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مصوبات نشست تنظیم ستاد بازار گفت : با همکاری صمت در حوزه استانی در شهرستان پیرامون تنظیم بازار مصوباتی صورت گرفت،  که خروجی آن را می توان به ساماندهی  لوازم خانگی در سامانه جامع و  احراز هویت صنوف  در اسرع وقت اشاره کرد.

 

وی با بیان اینکه در سطح سه شهرستان با ۸ هزار واحد صنفی، حوزه صمت کهگیلویه تحت پوشش دارد افزود: می  توان با یک برنامه صحیح در حوزه کارگران شهرداری و  تامین اجتماعی با ساماندهی بازار کمک‌های خوبی در خصوص مطالبات معوقه انجام داد.

 

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: مردم با این مصوبات می تواند با احراز هویت در سامانه  از کمیت و کیفیت کالاها اطلاع پیدا کنند.

 

کریمی نژاد گفت: این مصوبه در راستای رونق و تولید کالای ایرانی موثر بوده و با این عمل  ما می توانیم به چرخه اشتغال‌زایی و رونق  و بازار کمک کنیم.

 

وی افزود: در خصوص نظارت بر بازار   متولیان پیگیر بوده ، و اماده هستند که در طول شبانه روز هر جایی که همشهریان احساس تبعیض، تخلف می کنند  یا  کالاهای مشابه  با قیمت های مختلف  عرصه می شود را گزارش داده تا با  متخلفین در اسرع وقت برخورد شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.