گروه: اخبار استان خبر: 192595 / تاریخ انتشار : 1400/7/22 ساعت : 10:12

شورای ششم یاسوج روی دوره پنجم را سفید کرد/مسخره بازی تمام عیار در شورای شهر یاسوج؛ با شعار مردم علیه مردم

مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج باز هم به دلیل غیبت چهار عضو منتخب برگزار نشد و مشخص نیست چه پشت پرده هایی باعث اقدامات اخیر برخی منتخبان شورای شهر می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که پس از انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا انتظار می رفت شورای شهر یاسوج در دوره جدید با پشت سر گذاشتن حواشی فراوان دوره پنجم وارد مرحله جدیدی از خدمت به مردم شود اما به نظر می رسد این مسئله هر روز کم رنگ تر از روز گذشته می شود.

 

حواشی منتخبان ششمین دوره شورای شهر یاسوج در همین ابتدای کار کمتر از دوره قبل نبوده و چه بسا نسبت به زمان مشابه در دوره پنجم بسیار بیشتر و فراگیر تر بوده است.تایید نشدن دو منتخب شورای شهر یاسوج پس از پیروزی در انتخابات از سوی نهادهای مربوطه یکی از مهم‌ترین حاشیه های شورای شهر یاسوج بود که سرانجام پس از کش و قوس های فراوان در روزهای اخیر این دو نفر نیز مورد تایید قرار گرفتند و ترکیب پارلمان شهری یاسوج تکمیل شد.


در حالی که مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج چندین بار به دلیل عدم مشخص شدن وضعیت دو عضو منتخب این شورا و عدم شرکت برخی اعضا، لغو و به زمان دیگری موکول شد اما به نظر می‌رسد پس از تکمیل اعضای شورا باز هم این حواشی ادامه داشته و عدم حضور برخی از اعضا در مراسم تحلیف باعث لغو شدن چندین باره مراسم تحلیف شده است.


در حالی که قرار بود صبح امروز مراسم تحلیف اعضای شورای شهر حضور در فرمانداری شهرستان بویراحمد برگزار شود اما بازهم چهار عضو منتخب شورا غایب بودند این در حالی است که اگر این افراد در جلسه امروز نیز حاضر نشوند باز هم مراسم تحلیف به تاخیر خواهد افتاد و شاهد یک مسخره بازی تمام عیار از سوی منتخبان شورای شهر خواهیم بود.فارغ از همه پشت پرده ها و دست هایی که این مساله را اداره می کنند، مساله مهم این است که این افراد با شعار خدمت به مردم وارد کارزار انتخابات شدند اما این نوع کار کرد و فعالیت آنها نشان می دهند که آنها تنها با شعار " مردم مردم " تبلیغات به راه انداختند اما اکنون علیه مردم شده اند.

 

سوال اساسی که از منتخبان شورای شهر یاسوج وجود دارد این است با وجود این که با رای مردم انتخاب شده اند تا خدمت رسانی به مردم را انجام دهند اما هر بار این مراسم را به تاخیر می اندازند و این تاخیر به معنی تاخیر در شروع به کار شورای شهر و تاخیر در رسیدگی به پرونده هایی است که در کمیسیون های شورا خاک می خورند، اکنون چه کسی باید پاسخگوی مردم و خدمات رسانی به آنها باشد؛ اکنون تنها مردم هستند که از این اتفاقات و حواشی بی پایان شورای شهر متضرر می‌شوند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید در خصوص این مساله اقدام قاطع و محکمی انجام دهد و از ادامه این روند جلوگیری کند تا مردم بیشتر از قربانی مطامع اعضای شورای شهر نشوند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.