گروه: اخبار استان خبر: 192605 / تاریخ انتشار : 1400/7/22 ساعت : 14:28
درمراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده مطرح شد:

استفاده از ظرفیت جوانان در انتصابات/ ضرورت راه اندازی اورژانس115موگرمون/نعمتی: خبر تودیع خودم را دررسانه ها دیدم+تصاویر

،مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری لنده برگزارشد.


امام جمعه شهرستان لنده در این مراسم با اشاره به ضرورت خدمت رسانی مدیران تا آخرین لحظه خدمتی خویش گفت:همه ما در برابر مسولیتی که داریم موظف و مسول هستیم و تا آخرین لحظه خدمت خویش باید پاسخگوی خدمت به مردم باشیم.

وی افزود:از تلاش ها و زحمات و خدمات رئیس قبلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده قدردانی می کنیم و برای رئیس جدید نیز آرزوی موفقیت داریم که بتوانید با تحول آفرینی منشا خدمات ارزشمند برای مردم باشد.

امام جمعه شهرستان لنده تاکید کرد: به طور طبیعی با تغییر دولت ها شاهدتغییر مدیران هستسم ولی در این تغییرات مدیریتی باید از ظرفیت جوانان نخبه و متعهد و با انگیزه و آشنا به قوانین و دارای روحیه جهادی هستند باز شود.

وی گفت:از ظرفیت جوانان باید در مسیر تعالی و پیشرفت جامعه استفاده کرد چرا که سالخوردگان کم کم باید این فرصت ها را در اختیار جوانان قرار دهند.

 
تورج رزمجو در ادامه گفت:تلاش های خوبی در دو سال گذشته در حوزه مبارزه به کرونا شکل گرفت که تشکیل جلسات هفتگی و تلاش برای کاهش آمار مبتلایان از زحمات و تلاش های دوران مسولیتی نعمتی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان بوده است که امیدواریم یاوران مدیرجدید نیز بتوانید با تغییرات اساسی در زمینه تحول افرینی مفید و موثر باشد.

وی تاکید کرد:تغییر و تحول با تغییر دولت ها یک امر کاملا طبیعی است و این فرایند ممکن است که هر هفته شاهد تغییرات کلی باشیم و شاید هفته های اینده نیز نوبت به ما برسد که یک امر طبیعی است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: بیشترین درخواست های مردمی بحث اورژانس موگرمون و تجهیز و تامین نیازمندی های درمانی حوزه قیام است.

وی گفت: توجه به راه اندازی اورژانس ١١۵موگرمون باتوجه به حجم زیاد عشایری یکی از مطالبات مهم است که باید اجرایی شود.

رزمجو گفت:اختلاف شهرداری و شبکه بهداشت و درمان در حوزه بیمارستان ٣٢تختخوابی در خصوص عوارض ساختمانی باید هرچه سریعتر حل شود.

وی گفت:در بحث تامین و تجهیز مرکز بهداشتی درمانی و سونوگرافی شهرستان ازدمهمترین مطالباتی است که باید مورد تاکید قرار گیرد.
 

نورمحمد نعمتی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در ادامه با ارائه گزارش از عملکرد دوساله خود گفت:این بالاترین افتخار است که از محروم ترین روستای این شهرستان توانستیم خادمی برای مردم در این دوسال به خصوص در مقابل بیماری کرونا باشیم.

رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: گلایه داریم از نوع تغییر و تحول در حوزه درمان که  خلا سلاح کردن فرمانده میدانی کرونا که خبر تغییرم را در روی خروجی سایت ها دیدیم و این رویه در شان و منزلت هیچ مدیری نیست و این رویه با مدیر قبلی نیز حادث شد.

وی گفت: افتتاح و راه اندازی اورژانس١١۵قیام، مصوب شدن اورژانس١١۵موگرمون، راه اندازی خانه بهداشت عشایری در بخش موگرمون، راه اندازی ۶تخت دیالیز، تکمیل و راه اندازی دوباب خانه پزشک از عمده فعالیت های دوران خدمتی بوده است.

نعمتی گفت: در بحث مواد اولیه آزمایشگاه تا شش ماه آینده مشکلی نداریم، تسویه حساب بدهی تمام بدهی های شبکه و تلاش های برای خدمت مضاعف در سایر سنگرها را داریم.

رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان لنده گفت: در بحث پزشکان متخصص برای کلینیک امروز پزشک متخصص اطفال روزانه داریم و پزشک جراح، متخصص ارتوپدی و سایر پزشکان را داریم که مشغول خدمت هستند.

وی گفت:اگر کاری در این مدت دوسال صورت گرفت به همت تلاش همکارانم بوده است و برای موفقیت دوست عزیز و همکلاسی خوبم فریبرز یاوران رئیس جدید ارزوی موفقیت داریم.
 

در ادامه محمد مهدی بانشی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در حوزه درمان به خصوص مبارزه با بیمارکرونا گفت:تلاش های زیادی در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته است که بحث بیماری کرونا نیز این تلاش ها مضاعف بوده است.

وی گفت:بیش از 8ماه هزینه پزشکان خانواده را نداده بودیم که بحث آنفولانزا آمد و در ادامه نیز شاهد حضور بیماری منحوس کرونا بودیم که با وجود تحریم های ظالمانه با همدلی همه ارگان ها و نهادها توانستیم این وضعیت را مدیریت کردیم.

معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان گفت: با استفاده از جوان گرایی و تخصص جوانان نخبه توانستیم این مهم را مدیریت کنیم که روزانه از ١۶هزار خدمت به ٣٢هزار خدمت رسیده است که بزرگترین کار جهادی و خدمتی بود.

وی گفت:در کنار بیماری کرونا به سایر فعالیت های حوزه بهداشت و درمان از قبیل واکسیناسیون اطفال ، زنان باردار، بیماران دیابتی توجه‌ ویژه ای داشتیم و که با وجود کسری بودجه توانستیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

بانشی گفت:در پیک اول با توجه ویژه به غربالگری توانستیم رتبه اول کشور را بگیریم که حضور جهادی همه بهورزان و همکاری شورای ها و سپاه و سایر نهادها باعث شد تا در پیک های بعدی نیز موفق باشیم و در طراز های آماری رتبهدهای خوبی را کسب کردیم.

وی گفت:همکاری خیلی خوبی بسیج و سپاه و سایر نهادها در ایام تعطیلات نورزوی باعث شد لنده رتبه اول را کسب کند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان گفت: برای تحول نیازمندهمکاری و سایر نیروهای اداری و نظامی و انتظامی هستیم.

بانشی گفت: مدیر قوی نمی تواند موفق باشد چرا که مدیری موفق است که دارای برنامه ریزی و بهره بری از نیروی های تیمی و زیرمجموعه با تقویت نقاط ضعف در مسیر تحول آفرینی گام های اساسی بردارد.
 

فریبرز یاوران رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: باتوجه به محرومیت این شهرستان انتظار داریم مسولان استانی و شورای اداری و فرماندار حمایت های ویژه ای در خصوص تحول آفرینی در حوزه بهداشت و درمان را داشته باشیم.

وی گفت: از تلاش بنیاد علوی در ساخت ساختمان وتامین تجهیزات مرکز جدید بهداشتی و درمانی

رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان لنده تصریح کرد: در شهرستان لنده آزمایشگاه اب نداریم که این در نوع خود یک چالش است که بخشی از تجهیزات آن توسط بنیاد علوی تامین شد که انتظار داریم سایر نیازمندی های دیگر این ازمایشگاه را تامین کنند.

وی گفت: باتوجه به حجم پسماندهای زباله های عفونی کویید١٩نیازمند فوری یک دستگاه زباله سوز برای دفن و سوزاندن زباله ها هستیم.

یاوریان گفت: دستگاه دیجیتالی رادیولوژی یکی از نیازهای فوری ما است که با رایزنی با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی نهایت همکاری را داشته باشند.

در ادامه نیز از تلاش های دوساله نعمتی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تقدیر و حکم انتصاب یاوریان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان لنده نیز قرائت و به وی اهدا شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.