گروه: اخبار استان خبر: 192609 / تاریخ انتشار : 1400/7/23 ساعت : 08:22
درگفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی به جذب نیروی پیمانی در دانشگاه/تازه ترین خبرها از پرداخت کارانه به کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: 400 نیروی شرکتی که جزء خانواده شهداء ایثارگران و جانبازان بودند در حال جذب به صورت پیمانی هستند.

پرویز یزدانپناه در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص جزئیات و نحوه جذب نیروهای شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: نیروهای شرکتی که جزء خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باشند در حال استخدام پیمانی هستند.

 

وی به روال قانونی جذب نیروی شرکتی اشاره داشت و گفت: در سال جاری جذب نیرو به صورت شرکتی صورت نگرفته است و در صورت نیاز به نیروی شرکتی، آن شرکتی که برنده مناقصه می شود اختیار دارد نیرو معرفی کند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: 400 نیرویی که شرکتی بودند، به صورت پیمانی از خانواده شهدا، و ایثارگران و جانبازان جذب می شوند.

 

وی افزود: کل بیمارستان های استان کارانه ای  دارد که وزارت بهداشت قرار است به مدت 2 ماه به دانشگاه ها پرداخت کند تا این مبلغ به بیمارستان ها پرداخت شود.

 

این مسئول به سفر وزیر بهداشت به استان اشاره داشت و ادامه داد: وزیر بهداشت قول مساعد داده است تا منابع مورد نیاز را در اختیار دانشگاه داده شود و هم اکنون منتظر انجام روال این موضوع هستیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.