گروه: اخبار استان خبر: 192622 / تاریخ انتشار : 1400/7/23 ساعت : 08:58
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان در گفتگو با صبح زاگرس:

پروژه های شرکت توزیع نیروی برق استان با 150 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبار پیش بینی شده برای پروژه های شبکه برق استان 150 میلیارد تومان از منابع توانیری و داخلی شرکت است.

معتمدی زاده در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین اقدامات برای تولید برق در کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تولید انرژی قرارداد خرید تضمینی  20 ساله انرژی از بخش خصوصی و ادارات در دستور کار است.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان به ظرفیت محدود تولید و سرمایه گذاری بالا برای احداث نیروگاه اشاره داشت و گفت: سرمایه گذاری های چند سال اخیر به سمت مدیریت مصرف و بهینه سازی شبکه فرسوده هدایت شده است.

 

وی به بهینه سازی و اصلاح شبکه برق در استان اشاره داشت و گفت: 400 کیلیومتر شبکه سیمی به کابلی در دستور کار قرار گرفته است و پیمانکاران کار خود را شروع خواهند کرد.

 

معتمدی  زاده به اتمام پروژه ها در حوزه برق تا پایان بهمن ماه اشاره کرد و افزود: اعتبار پیش بینی شده برای پروژه های شبکه برق استان 150 میلیارد تومان از منابع توانیری و داخلی شرکت است.

 

این مسئول در پایان به همکاری جهت استفاده از پنل خورشیدی برای تولید انرژی مطالبی را عنوان کرد و افزود: در بحث انرژی های خورشیدی تا 7 مگاوات انجام کارهای اداری  و اتصال به شبکه آن بر عهده شرکت توزیع برق است و از 7 مگاوات الی 25 مگاوات بر عهده شرکت برق منطقه ای است  و از 25 مگاوات به بالا نیاز به مجوزات شرکت توانیر دارد که در این راستا همکاری های لازم صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.