گروه: اخبار استان خبر: 192631 / تاریخ انتشار : 1400/7/23 ساعت : 12:19

" آجم " وعده گاه مسئولان و نمایندگان مختلف برای جمع آوری رای/روز قیامت چه جوابی دارید؟

اگر در روز قیامت از همین مسئولین سوال شود که چرا با وجود اینکه می توانستید به داد این مردم برسید ولی چرا کاری نکردید چه جوالی دارند که بدهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خوش نیت از فعالان سیاسی و فرهنگی در یادداشتی ارسالی به این پایگاه خبری به بیان مشکلات روستای آجم سیلاب کلوار پرداخت.

در مطلب ارسالی آمده است:
 
سالیان سال است که نماینده های مجلس برای جمع آوری رای به روستای زیبا و محروم ما " آجم " قبل از انتخابات مشرف می شوند و با دادن وعده هایی نظیر آسفالت کردن جاده ها،آوردن گاز و برق و آب به روستا رای جمع آوری میکنند و مردم روستا هم من باب اعتماد به کاندیدهای انتخابات رای می دهند در حالی که بعد از انتخابات همان کاندید که منتخب مردم شد به هیچ کدام از وعده های خود جامه ی عمل نمی پوشانند...
 
اگر در روز قیامت از همین مسئولین سوال شود که چرا با وجود اینکه می توانستید به داد این مردم برسید ولی چرا کاری نکردید چه جوالی دارند که بدهند.
 
چرا مسئولین استان فکری به حال تحصیل دانش آموزان این روستا نمی کنند چرا دانش آموزان روستای آجم بعد از گذراندن دوره ی ابتدایی به خاطر نداشتن مدرسه ی دوره ی راهنمایی باید از تحصیل خداحافظی کنند در حالی که ظرفیت های به معنای واقعی کلمه نخبه در روستا وجود دارد.
 
راستی از نماینده ی مردم کهگیلویه در مجلس بپرسید آن پل که به مردم روستا قول دادی تعمیر کنی چه شد چرا وقتی خرتان از پل عبور کرد دیگر به روستا سر نزدید آیا میدانید بعد از گذشت این مدت مردم روستا هنوز منتظر وعده ی شما هستند و می گویند نماینده قول داده است.
 
به خداوند محمد سوگند آه این مردم دامن گیر مسئولین میشود قبل از اینکه دیر شود کاری بکنید و به حال و روز خودتان اول و بعد به حال و روز مردم روستای آجم ومناطق سیلاب و کلوار فکری کنید.
 
در پایان از سایت خبری صبح زاگرس نهایت تشکر را دارم که صدای ما مردم هستند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.