گروه: اخبار استان خبر: 192642 / تاریخ انتشار : 1400/7/23 ساعت : 15:04
وقتی بسیجیان حامی محیط زیست می شوند:

اقدام شایسته بسیجیان پایگاه شهید علوی نژاد لنده در پاکسازی محیط زیست+تصاویر

در اقدامی جهادی از سوی جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید علوی نژاد لنده زباله های اطراف جاده لنده_دهدشت که چهره زشتی را به نمایش گذاشته بود را جمع آوری کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در پی انتشار گسترده زباله ها به خصوص پلاستیک در اطراف جاده ارتباطی و پرتردد لنده_دهدشت نزدیک جایگاه زباله شهرداری لنده و به نمایش گذاشتن چهره زشتی در طول مسیر و واکنش های متعدد افراد در فضای مجازی، عده ای از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید علوی نژاد حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) در سپاه ناحیه لنده با احساس تکلیف و کاری جهادی اقدام به جمع آوری زباله ها کردند.

جابرعلیزاده فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید علوی نژاد در گفت وگو با خبرنگان این پایگاه خبری گفت: حضور بسیج در همه صحنه ها و عرصه هایی که لازم باشد فعالانه و جهادی است.

وی افزود: باتوجه به گستردگی حجم پلاستیک و زباله در اطراف جاده لنده_دهدشت نرسیده به جایگاه زباله شهرداری و بی تفاوتی متولیان امر بسیجیان این پایگاه با احساس تکلیف نسبت به جمع آوری و پاکسازی این نقطه اقدام کردند.

وی تاکیدکرد: این اقدام در راستای حفظ و حراست از محیط زیست و پاکیزگی برای ورودی شهرستان لنده صورت گرفته است که حقیقتا تصویر بسیار زشتی از حجم زباله را به نمایش می گذاشت که در اقدامی جهادی به همراه جمعی از بسیجیان این کارجهادی صورت گرفت.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.