گروه: اخبار استان خبر: 192672 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 10:24
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

پایان نوسان برق و کاهش تلفات انرژی با اجرای پروژه 7 میلیاردی در دنا

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از نصب و احداث دو دستگاه ترانسفورماتور تبدیل هفت مگاواتی برق با اعتباری بیش از هفت میلیارد تومان در روستای دارشاهی دنا خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس " جمال معتمدی زاده " گفت: دو دستگاه ترانسفورماتور تبدیل بهمراه دو دستگاه ترانسفورماتور حفاظتی، یک دستگاه تابلو فشار متوسط 33 کیلوولت  و دو دستگاه تابلو فشار متوسط 20 کیلوولت براساس استاندارهای اجرایی با اعتباری بیش از هفت میلیارد تومان در محدوده روستای دارشاهی از توابع شهرستان دنا نصب و احداث شده است.

وی تامین برق پایدار، جلوگیری از نوسانات برق، کاهش نرخ تلفات انرژی، تبدیل شبکه برق ۳۳ هزار ولت به ۲۰ هزار ولت و ارتقای رضایتمندی بیش از پنج هزارمشترک، دهها مزرعه پرورش ماهی و پمپاژهای حاشیه رودخانه بشار یاسوج در بخش چیتاب بویراحمد و بخش مرکزی شهرستان دنا را از مزایای اجرای این پروژه مهم و حیاتی در حوزه توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویرحمد با تشکر از همراهی برخی از مالکان اراضی موردنیاز برای اجرای این پروژه برق در روستای دارشاهی، از تلاش بخش خصوصی و پیمانکار این پروژه نیز تقدیر کرد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.