گروه: اخبار استان خبر: 192677 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 13:11

آیا تعدد کارگران شهرداری یاسوج باعث عدم پرداخت حقوق آنان شده است؟

گروه مطالبه گری شهید دیالمه در واکنش به عدم پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری در یاسوج واکنش نشان داده و بیانه ای صادر کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه مطالبه گری شهید دیالمه در واکنش به عدم پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری در یاسوج واکنش نشان داده و بیانه ای صادر کرده است. که در زیر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
همواره شاهد تاخیر چندماهه در پرداخت حقوق کارگران شهرداری هستیم. مطابق سندی که شهرداری یاسوج در سامانه ملی انتشار و دسترسی ازاد به اطلاعات منتشر کرده، تعداد کارکنان ۲۴۵ نفر ذکر شده است. با این‌ حال برخی کارکنان شهرداری از تعداد زیاد نیروهای شهرداری خبر می دهند و این موضوع را در تاخیر پرداخت حقوق کارگران موثر می‌دانند.


نیروهایی که برای ما مشخص نیست بر اساس چه ضابطه‌ای به‌کار‌گرفته شده‌اند.


اخیرا قانونی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده. عطش به‌‌کار‌گیری بی ضابطه‌ی نیروها در ادارات که همیشه وجود داشت، این روزها شدت گرفته و شاهد تلاش افراد برای استفاده از این فرصت جهت استخدام نزدیکان و ... هستیم.


از سازمان بازرسی استان توقع می‌رود به مسئله‌ی نیروی انسانی در ادارات خصوصا شهرداری توجه ویژه داشته باشد و در موضوع بکارگیری بی ضابطه‌ی نیروها در سنوات گذشته و حال در تمام سازمان‌ها خصوصا شهرداری که حتی مسئولین نیز به ان معترضند، مطابق قانون و بدون اغماض عمل نماید‌، مطابق سخنان اخیر رئیس قوه قضائیه که در آیین چهلمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور مطرح شد.


نتایج بازرسی‌ها در ادارات مختلف به طور شفاف و علنی منتشر شود تا حاشیه‌ی امنی برای متخلفان پر نفوذ و مدیران بی‌کفایت وجود نداشته باشد.


هر نوع چشم پوشی و محافظه‌کاری امروز، باعث جری‌تر شدن سودجویان در انجام اعمال خلاف قانون می‌شود‌.

نیکونژاد

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.