گروه: اخبار استان خبر: 192678 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 11:21
پیامی روشن به اعضای شورای ششم شهر یاسوج:

رسانه ها از امروز رصد می کنند؛ فرصت کار و تلاش برای مردم است/در انتخاب شهردار بعدی یاسوج این نکته را مدنظر قرار دهید!

انتخاب شهردار در دولتی که بر پایه مردم شکل گرفته است نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف عالی کشور و استان خواهد بود، این رکن رکین باید با خرد جمعی و هوشیاری کامل صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بالاخره سرانجام کار تحلیف شورای شهر مرکز استان به نهایت رسید و پس از تلاطم های فراوان به ایستگاه آخر رسید و این شورا از امروز رسما کار خود را شروع کرد.


تا بدین جای کار انصافا مطالبه رسانه ها به جد و با حمایت از چارچوب اصلی شورا با قوت ادامه داشت و مایه دلگرمی اعضای شورای شهر یاسوج گشت.


در این بین و موضوعات مطروحه بیان چند نکته و سیاست رسانه ای خالی از فایده نخواهد بود:


ابتدای امر تمام 7 نفر عضو شورای شهر یاسوج مطلع باشند که رسانه ها به عنوان یکی از ارکان دموکراسی و چشمان بیدار و مطالبه گر جامعه از امروز فعالیت تمام اعضای شورای ششم شهر یاسوج را زیر نظر خواهند داشت.


فعالیت های شورای شهر ششم تنها می بایست بر محور قانون مداری و اخلاق و رعایت حق مردم با معیار عدالت باشد و اگر این محور مورد نظر قرار نگرفت قطعا این موضوعات بطور شفاف از کانال رسانه ها به اطلاع عامه مردم خواهد رسید؛ در این باب می توان سابقه رسانه ها در پرداخت به موضوعات شورای پنجم را به عنوان الگو مدنظر قرار داشت.


این نکته نیز مغفول نماند که هر جایی کار و اقدام ثمر بخش نیز در دستور کار باشد رسانه ها به آنها ضریب حداکثری خواهند داد و این موضوع را به صراحت اطمینان می دهیم.


موضوع دوم نیز که در ابندای کار شورای ششم و اولین جلسه قرار است مورد نظر قرار گیرد بحث انتخاب شهردار مرکز استان است؛ این مهم به عنوان اولین آزمایش شورای ششم شهر یاسوج باید به گونه ای رقم بخورد و فردی شایسته در این مسند قرار بگیرد که بتواند بر امور شهری مسلط باشد و با تعامل و همکاری حداکثری داخلی و خارجی امورات را به پیش ببرد.


قطعا انتخاب شهردار در دولتی که بر پایه مردم شکل گرفته است نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف عالی کشور و استان خواهد بود، این رکن رکین باید با خرد جمعی و هوشیاری کامل صورت گیرد.


پروژه های مهم شهری یاسوج نیاز به تکمیل شدن دارند و انتخاب شهرداری کوشا و توانمند قطعا در به سرانجام رساندن این اهداف موثر خواهد بود و این نکات خود مهمترین مولفه ها در انتخاب شهرداری توانمند و جوان خواهد بود.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.