گروه: اخبار استان خبر: 192682 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 12:16

قدرت چانه زنی مدیران و صادرات نیروی انسانی / مردم چشم انتظار خدمت اند

اکنون فصل خدمت، تلاش و امید است و بهانه ای در کم کاری ها پذیرفتنی نیست و امید که به حول قوه الهی در برهه ای قرار بگیریم که زنگ توسعه استان در ابعاد مختلف در کشور بیش از پیش نواخته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمود محمدی، فعال رسانه ای - مردم کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور چشم انتظار روی کار آمدن دولتی خدمتگذار و پای کار مشکلات شان بودند تا بلکه بتواند بخشی از آلام آنها را التیام بخشد.


بر کسی پوشیده نیست زمان حال حاضر یکی از بهترین زمان ها برای اثربخشی و نهادینه کردن خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اگر واقعا چینش ها و گزینش ها بر معیارهای اصولی و مبناهای تخصصی شکل بگیرد قطعا ما دوران شکوفایی بی نظیری را در پیش رو خواهیم داشت.


مردم استان در هر برهه ای از زمان اثبات کردند که پای کار هستند و الان فرصت و نوبت به تلاشی مجدد در سایه سار درخت پرثمر انقلاب اسلانی است، گام دوم انقلاب فرصتی ارزشمند را پدیدار ساخته است تا نقش آفرینی موثر همه آحاد جامعه شکل بگیرد.


الان زمان و نوبت به پیش روندگی و پیش برندگی تمام ابعاد مختصاتی ایران اسلامی است و اگر در این برهه کوتاهی صورت گیرد قطعا قابل گذشت نخواهد بود و امیدها را باید فزاینده تر از قبل و در خدمت رسانی ها خلاصه کرد.


دولت باید با همه ظرفیت ها در کهگیلویه و بویراحمد پای کار بیاید، حواشی را کنار بزند و در کنار رسانه ها و سایر نهادهای موجود، با تلاقی قرار دادن سه بعد هم افزایی ، مردم مداری و توسعه محوری کار را با سرعت و شدت به جلو ببرد.


روزانه سراسر استان باید خبرهایی حاکی از امید و نشاط و خدمت رسانی همچون دهه های گذشته شود و در این عرصه نخبگان و خرد جمعی باید محور قرار گیرد.


 نیازمندی های استان مشخص است، برنامه ریزی های اصولی نیز در قبال این موضوع باید با هدف مرتفع کردن مشکلات و رفع موانع صورت پذیرد، صنعت و توسعه و اشتغال استان محورهایی است که باید بشکل هفتگی و صرفا نه در جلسات بلکه در میدان عمل مورد توجه قرار گیرد.


این روزهای استان ما بیش از همیشه نیازمند مدیرانی است که قدرت چانه زنی بالا در مرکز داشته باشند و بتوانند در بودجه های ملی سهم و نقش داشته باشند و اگر چنین نباشد قطعا دوباره با مشکل و معضلاتی روبرو خواهیم بود.


بدنه خدمت همگانی باید در ادارات مختلف شکل بگیرد و همدلی و هم زبانی محور زیربنایی در این موضوعات باشد، نقش ها و رنگ ها باید از میان برداشته شوند و هدف تنها توسعه  استان باشد.


ظرفیت های بالقوه استان در حوزه های مختلف باید شناسایی و در دستور کار باشد، حتی نیاز استان به صادرات نیروی انسانی در سطوح ملی باید در اولویت فعالیت سیاسی و تاثیرگذار باشد.


اکنون فصل خدمت، تلاش و امید است و بهانه ای در کم کاری ها پذیرفتنی نیست و امید که به حول قوه الهی در برهه ای قرار بگیریم که زنگ توسعه استان در ابعاد مختلف در کشور بیش از پیش نواخته شود.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.