گروه: اخبار استان خبر: 192762 / تاریخ انتشار : 1400/7/26 ساعت : 09:49
گزارش تصویری؛

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی در دهدشت+تصاویر،فیلم

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی آموزشگاه باران در فرهنگسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی با حضور فرماندار کهگیلویه، شهردار دهدشت، اعضای شورای شهر، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری و برخی مسؤلان، چهارمین نمایشگاه آثار هنرجویان آموزشگاه باران در نگارخانه مجتمع فرهنگی شماره یک ارشاد افتتاح کردند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه  در آیین افتتاح  گفت:نمایشگاه هنرهای تجسمی  از  امروز یکشنبه ۲۵  مهرماه افتتاح شد و به مدت یک هفته از ساعت ۱۷ تا ۲۰ شب در دید عموم علاقمندان قرار گرفت.

 

فرماندار کهگیلویه نیز با اشاره به اینکه  در این زمینه مصوباتی برای علاقمندان عرصه  هنر داریم، گفت:  تمام پروژه‌های عمرانی و معدنی که در سطح شهرستان فعال هستند یک پیوست فرهنگی باید داشته باشند که   بتواند در عرصه هنر، آثار هنرمندان را هم در خرید  گو هم در زمینه فرهنگسراها و ساخت مکان های فرهنگی حمایت کنند.

 

دارا کریمی نژاد افزود: شهرداری و شورای شهر  باید خیابان‌هایی را مشخص کنند که در آن هنرمندان  هنرهای تجسمی  بتوانند از بودجه مصوب فرهنگی شهرستان و کل شهرها از این اثار بهره ببرند.

 

وی تصریح کرد:  تجربه، تحقیق و علم ثابت کرده هر شهری که هنرهای تجسمی در آن دیده شود از  انسجام اجتماعی بیشتری برخوردار بوده و این اثار موجب ایجاد انگیزش در جامعه  و نیز امیدافرینی ایجاد می کند.

 

بهزاد آبروان مدیر آموزشگاه هنری باران نیز  گفت: ۵۰ اثر از ۲۰ هنرجو،  در سبک های سیاه قلم، آبرنگ، رنگ روغنی و ... در این نمایشگاه در دید عموم قرار گرفته است.

 

تصاویر تکمیلی؛

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.