گروه: اخبار استان خبر: 193227 / تاریخ انتشار : 1400/8/5 ساعت : 17:43
در گفتگو با رئیس مرکز بهداشت و درمان بویراحمد مطرح شد:

تازه ترین وضعیت واکسیناسیون کرونا در بویراحمد/ کرونا ۴۰۰ بویراحمدی را به کام مرگ کشانده است

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: کل واکسن های تزریق شده کرونا در شهرستان بویراحمد ۲۸۹ هزار و ۴۹۰ دُز بوده است.

محمد یزدان پناه  رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون در این شهرستان گفت: کل واکسن  تحویل داده شده کرونا ۳۳۶ هزار و ۴۱۷ دُز و  تعداد واکسن های تزریقی ۲۸۹ هزار و ۴۹۰دُز بوده است.

 

وی خاطر نشان کرد: میزان تزریق واکسن نوبت اول ۱۸۱ هزار و ۹۱۳ دُز و نوبت دوم ۱۰۷ هزار و ۲۹۹ دُز همچنین میزان تزریق نوبت سوم ۲۷۸ دُز بوده است.


رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در ادامه افزود: در روز سه شنبه ۴ آبان ماه تعداد ۴ هزار و ۶۲۹ دُز واکسن در این شهرستان تزریق شده است که بیشترین تزریق مربوط به دُز دوم واکسن سینوفارم بوده است.

 یزدان پناه عنوان کرد: بیشترین آمار تزریق واکسن در استان به این شهرستان تعلق دارد.

 

وی گفت : تا امروز ۸۶ هزار و ۱۷۳ مورد نمونه گیری پی سی ار گرفته شد که از این مقدار تعداد ۳۲ هزار و ۶۴۴ بیمار مثبت مشاهده شد، همچنین از مجموع ۳۰ هزار و ۲۷۰ نمونه تست رپید در این شهرستان ۴هزار و ۳۳۸ نمونه مثبت اعلام شده است.

 

این مسئول به فراخوان برای تزریق واکسن کرونا از طریق سامانه پیامکی اشاره کرد و گفت: کل موارد فوتی این شهرستان به ۴۰۰ نفر رسیده است.گفتنی است محل های مشخص شده برای تزریق واکسن در شهر یاسوج از ساعت ۸ الی ۱۲ همچنین ۱۵ الی ۲۰ آماده خدمات رسانی  به شهروندان هستند.

انتهای پیام/


 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.