گروه: اخبار استان خبر: 193306 / تاریخ انتشار : 1400/8/7 ساعت : 12:14
ریئس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس؛

بستری شدن ۲۳۵ بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان/ کدام شهرستان ها پیشتاز ابتلا به کرونا هستند؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 235 بیمار در بیمارستان های استان بستری است که 100 نفر مبتلای قطعی و 12 نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  یزدان‌پناه گفت: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 76 هزار و 935 نفر بهبود یافته گزارش شده است.


وی بیان کرد: از 479 نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج که شامل تست های PCR حدود ٤٠ درصد موارد مثبت بودند بیشترین موارد مثبت در شهرستان های گچساران، بویراحمد، کهگیلویه و لنده و از 279 نمونه رپید تست 10 مثبت و بیشترین آمار در شهرستان های کهگیلویه، دنا و بویراحمد بودند.

 یزدان‌پناه خاطر نشان کرد: با شروع موج جدید کرونا از هم استانی های عزیز استدعا داریم که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بیش از این متحمل خسارت نشوند .

وی یادآور شد: توصیه همیشگی ما این است که زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و برقراری تهویه مناسب را جدّی بگیرید، عدم شرکت در تجمعات و دورهمی ها و مراسمات  و پرهیز از حضور در مکان های پرخطر را مد نظر قرار دهید و در اولین فرصت ممکن واکسیناسیون خود و خانواده را تکمیل نمایید.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.