گروه: اخبار استان خبر: 193309 / تاریخ انتشار : 1400/8/7 ساعت : 12:11
به منظور زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهیدان؛

یادواره شهید "محمد جماعتی" در بهمئی برگزار شد+ تصاویر

یادواره شهید محمد جماعتی با حضور پرشور مردم و مسئولین در روستای امیرالمومنین شهرستان بهمئی در جوار گلزار مطهر آن شهید برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در مراسم یادواره شهید محمد جماعتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اشاره به جایگاه شهدای والا مقام گفت: دقت کنید که شهدا به این برنامه هاو یادواره ها  نیاز ندارند، بلکه این ماهستیم که به شهدا و یاد شهدا و راه شهدا نیاز داریم.

 

وی افزود: ما در روزگار سخت و دشوار و پر پیچ وخمی زندگی می کنیم  که اگر چراغ راهی نداشته باشیم مسیرحق را گم خواهیم کرد و برای پیدا کردن مسیرحق، به چراغ راهنمای شهدا نیاز داریم تا دستمان را بگیرند، و  راه حق و روشنی را به ما نشان دهند .

محمدی ادامه داد: شهدا در دفاع مقدس مسیر حق را انتخاب کردند و آن مسیر ، دفاع مقدس بود.

وی در ادامه گفت : ولایت فقیه امام خمینی (ره) ، چراغ راه شهدا در دوران دفاع مقدس بود و شهدا با پیروی از این چراغ راه، توانستند راه حق را پیدا کنند .

وی افزود: امروز شهدا به ما آموختند ک چراغ راه ، ولی فقیه ماست و باید با پی روی از ولی فقیه زمان ، به مسیر حق و سعادت برسیم.

در ادامه این یادواره، همرزمان و دوستان شهید جماعتی به بیان خاطرات دوران دفاع مقدس که در کنار شهید تا لحظه شهادت بودند، از رشادت ها و شجاعت ها و مهربانی های این شهید والامقام گفتند و یاد و خاطره آن را گرامی داشتند.

 

شهید محمد جماعتی در تاریخ ۱۳۶۶/۸/۳ در تپه های دوقلوی کردستان به شهادت رسید.

پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام در روستای امیرالمومنین شهرستان بهمئی به خاک سپرده شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.