گروه: اخبار استان خبر: 193366 / تاریخ انتشار : 1400/8/8 ساعت : 19:22

اجرای طرح ملی ارتقای سواد حرکتی دانش‌آموزان در کهگیلویه+تصاویر

طرح ملی ارتقای سواد حرکتی دانش‌آموزان دوره ابتدایی در تمام مدارس شهرستان کهگیلویه آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور  محترم آموزش و پرورش، معاون پرورشی و تربیت بدنی، کادر اداری و مسئولان شهرستانی آیین افتتاحیه طرح ملی ارتقاء سواد حرکتی در محل سالن ورزشی فرهنگیان دهدشت برگزار شد.

فضل الله گنجی پور در این آیین با اشاره به اینکه طرح ارتقای سواد حرکتی دانش‌ آموزان مقطع ابتدایی عنوان طرحی است که بر اساس آن مدارس موظفند به بهترین طرق ممکن روش‌ ها و شیوه‌ های ارتقا و بهبود سواد حرکتی را در آموزشگاه اجرایی و نهادینه کنند، گفت: در سال تحصیلی ۴۰۰_۴۰۱، برای نخستین بار در ۳۰ درصد مدارس مقطع ابتدایی در دوره اول و دوم شهری در دهدشت اجرا می‌ شود.

وی افزود: این پروژه در۲مرحله با همکاری مدیران، معاونان، مربیان تربیت بدنی، آموزگاران و اولیا دانش اموزان از آبان تا اسفند ماه اجرایی می شود.خب

فضل الله گنجی پور تصریح کرد:با توجه به  شیوع بیماری کرونا و بی تحرکی در دانش آموزان، اجرای این طرح می تواند تحولی در مدارس ابتدایی ایجاد کند.

این مسئول بیان داشت:در این طرح مهارت‌های ورزشی و سواد حرکتی به ارتقا تمرکز تقویت عضلانی و افزایش نشاط و همچنین آموزش‌های اصلاحی در قالب رشته‌ های متنوع ورزشی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

گنجی پور ادامه داد: خانواده ها اگر می خواهند  دانش اموزی سالم، با نشاط، درس خوان و موفق باشد باید به توان جسمانی، حرکتی و ورزش آنها توجه بیشتری داشته باشند.

 

---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.