گروه: اخبار استان خبر: 193468 / تاریخ انتشار : 1400/8/10 ساعت : 21:18
فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس :

تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی زلزله زدگان سی سخت ابلاغ شد

فرماندار شهرستان دنا گفت: رئیس بنیاد مسکن کشور پیگرتخصیص تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به بانک های کهگیلویه و بویراحمد برای پرداخت به زلزله زدگان سی سخت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پناهی در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به زلزله زدگان سی سخت گفت: تسهیلات ۵۰ میلیونی تومانی به بانک ملی مرکزی کشور ابلاغ شده است اما این تسهیلات تا امروز به بانک های استان ابلاغ نشده است.

 
فرماندار دنا به پیگیری های صورت گرفته برای تخصیص تسهیلات ۵۰ میلیونی به زلزله زدگان اشاره داشت و افزود:  نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور پیگیری هایی برای تخصیص و  ابلاغ این تسهیلات   به بانک های استان داشته است و قرار بر این بوده که تا پایان هفته این مبلغ تخصیص پیدا کند.
 
 
وی با بیان اینکه این تسهیلات برای کسانی که متراژ ۸۰ متر به همراه آورده داشته باشند ، جوابگوی کار آنهاست ، گفت: کسانی که زیربنای واحد مسکونی آنها بیشتر از ۸۰ متر باشد  این تسهیلات جوابگو نخواهد بود.
 
 
فرماندار دنا با توضیح اینکه پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برای کسانی که زیربنا با متراژ ۸۰ متر دارند سبب پایان کار آنها تا پایان آبان ماه می شود، افزود: تعدادی از شهروندان زیربنای واحد مسکونی آنها بیشتر از ۱۵۰ متر است و  این تسهیلات به همراه آورده تامین شده توسط خود انها  سبب پایان کار آنها می شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.