گروه: اخبار استان خبر: 193482 / تاریخ انتشار : 1400/8/11 ساعت : 13:25
مدیر کل امور عشایر استان در گفتگو با صبح زاگرس:

توزیع 800 پنل خورشیدی بین عشایر کهگیلویه و بویراحمد/ناوگان آب رسانی امور عشایر به تعمیرات اساسی نیاز دارد

مدیر کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ناوگان آب رسانی امور عشایر به تعمیرات اساسی نیاز دارد گفت: در سال 99 تعداد 800 پنل خورشیدی بین عشایر این استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آذرفر در خصوص آخرین وضعیت سوخت رسانی به مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس گفت: سوخت رسانی به مناطق عشایر کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است در این راستا تمام نقاط عشایری برای سوخت رسانی پوشش داده می شود.

 

مدیر کل امور عشایر استان به تاسیسات سیلند پرکنی در چرام اشاره کرد و ادامه داد: سوخت نفت در مناطق مختلف عشایر در حال انجام است.

 

وی به اعلام سهمیه 1400 پنل های خورشیدی توسط شرکت توزیع نیروی برق اشاره کرد و گفت:تعداد 1150 پنل خورشیدی سهمیه 1400 است که مطابق با دستور العمل ها عشایری و بر حسب شرایط دریافت پنل خورشیدی در اختیار عشایر داده می شود.

 

این مسئول با بیان اینکه 800 پنل خورشیدی در سال 1399 توزیع شد و مابقی در حال توزیع است، ادامه داد: آن دسته از عشایر که در مناطق ییلاقی و قشلاقی فاقد برق باشند و همچنین در سامانه عشایری نام آنها ثبت شده و دارای کارت سامانه عشایری باشند به اداره امور عشایر شهرستان ها مراجعه کرده و با نام نویسی و ارسال لیست افراد به اداره کل امور عشایر و طی مراحل راستی آزمایی پنل خورشیدی در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

 

وی در پایان افزود: تنش آبی از مشکلات عشایر است که برای آب رسانی به عشایر نیازمند تعمیرات اساسی ناوگان آب رسانی خصوصا تانکر هستیم و همچنین اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده سهم عشایر در حساب فرمانداری ها واریز می شود اما فرمانداری ها برای واریز آن به حساب امور عشایر همکاری نمی کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.