گروه: اخبار استان خبر: 193485 / تاریخ انتشار : 1400/8/12 ساعت : 14:40

دیدار فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی با امام جمعه دهدشت

در آستانه روز ۱۳ آبان و بسیج دانش آموزی، جمعی از بسیجیان خواهر و برادر با امام جمعه دهدشت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در آستانه روز ۱۳ آبان و بسیج دانش آموزی، جمعی از بسیجیان خواهر و برادر با امام جمعه دهدشت دیدار کردند.

 

فرمانده بسیج دانش آموزی شهید فهمیده  در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج دانش‌آموزی گفت: از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا مدارس را به تعطیلی کشاند و موجب شد  فعالیت گسترده بسیج دانش‌آموزی را در مدارس محدود شود.

---

مهدی دانایی افزود: البته کرونا نیز نتوانست فعالیت دانش‌آموزان بسیجی را متوقف کند و این بسیجیان جان بر کف به شکل خودجوش در صف مقدم مبارزه با کرونا حضور یافته و علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، ورزشی، لوازم التحریر و... اقدام کرده و با حضور در رزمایش‌های کمک مومنانه به خانواده‌های نیازمند کمک می‌ کنند.

 

امام جمعه دهدشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه ۱۳ابان یاد اور حماسه های متعداد برای ملت ایران است، گفت: اگر شهدا و به ویژه شهدای دانش آموز به درستی برای جوانان امروز شناخته و معرفی شوند بسیاری از تبلیغات دشمنان علیه انقلاب اسلامی خنثی می شود.

---

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر  به نقش مهم مساجد در زمان انقلاب اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران از مساجد شروع شد و تمام سخنرانی ها علیه رژیم طاغوت و راهپیمایی ها و پشتیبانی رزمندگان و اداره جنگ هشت سال دفاع مقدس از مساجد مختلف کشور ساماندهی می شد.

 

وی  تعامل بیشتر بسیجیان با دفتر امام جمعه را خواستار شد و تصریح کرد  : این همکاری ها موجب تقویت و فعالیت های فرهنگی شهرستان می شود.

---

 

وحدانی فر با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری  بر لزوم تعامل و همکاری میان بسیج و کانون های فرهنگی هنری مساجد تاکید دارند، بیان داشت: دشمن ما ،استکبار جهانی  از بچه های جوان و  نوجوان مسجدی  میترسند و باید این پایگاه ها را با همین جوانان مستحکم تر کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.