گروه: اخبار استان خبر: 193518 / تاریخ انتشار : 1400/8/13 ساعت : 08:30
دبیر ستاد کرونای شهرستان بویراحمد مطرح کرد:

بویراحمدی ها برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا مراجعه کنند/ بویراحمد به مرز قرمز شدن کرونایی نزدیک می شود+ تصاویر

دبیر ستاد کرونای شهرستان بویراحمد از نزدیک شدن این شهرستان به وضعیت قرمز شدن کرونایی خبر داد و گفت: بویراحمدی ها برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز چهارشنبه (12 آبان ماه 1400) در این جلسه که با شرکت تمام مدیر واحدهای ستادی و مسئولین مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد برگزار گردید ، محمد یزدان پناه گفت : در آستانه بازگشایی مدارس و نتیجه مثبت تست پی سی آر  تعدادی از دانش آموزان حوزه شهرستان بویراحمد، خطر قرمز شدن وضعیت کرونایی، این شهرستان را تهدید می کند، به همین منظور باید تلاش شود تا همه دانش آموزان با والدین آنها هرچه سریعتر واکسینه شوند.


دبیر ستاد کرونای شهرستان بویراحمد افزود: واکسیناسیون دز یادآور (بوستر) کووید ۱۹ شروع شده، کسانیکه ۶ ماه از نوبت دوم واکسن آنها گذشته است میتوانند در همه خانه های بهداشت ، پایگاههای بهداشت ،  سالنهای تجمیعی و مراکز بهداشتی و درمانی دوز  یادآور را دریافت کنند.


رئیس مرکز بهداشت اضافه نمود: کسانیکه در نوبتهای اول و دوم واکسن اسپوتنیک دریافت کرده اند ، برای دوز یادآور (بوستر) ، می توانند واکسن آسترازنکا دریافت کنند.


یزدان پناه افزود: اگر لازم باشد، طرح واکسیناسیون محله به محله را اجرا خواهیم کرد تا همکارانمان با تیمهای سیار و به صورت آنلاین، بعد از استعلام افراد در همان محله تزریق واکسن را انجام دهند.


وی تاکید کرد: پایگاه شبانه روزی واکسیناسیون در میدان اصلی شهر یاسوج  همه روزه از ساعت ٧ و ۳۰ دقیقه صبح  تا ساعات پایانی شب آماده خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.