گروه: اخبار استان خبر: 193707 / تاریخ انتشار : 1400/8/20 ساعت : 08:20

گلایه شهروندان سی سختی از گرانی و کم فروشی مصالح ساختمانی

قیمت بالای مصالح ساختمانی و کم فروشی در شهر سی سخت داد زلزله زدگان این شهر را دراورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای اخیر قیمت مصالح ساختمانی در شهر سی سخت توسط عاملین عرضه آن بالا رفته است که گلایه شهروندان را به دنبال داشت.

 

یکی از شهروندان سی سخت در گفتگو با صبح زاگرس با گلایه از کم فروشی مصالح فروشان گفت: به عنوان مثال بلوک که ابعادش باید ۴۰×۲۰ باشه و به اسم بلوک ۴۰ سانتی میفروشن در واقعیت اینطور نیست. تمامی بلوکها رو اندازه گیری کردم ۳۶×۱۷ سانتی بود یعنی ۴ سانت طول و ۳ سانت عرض کم دارد.
 
 
این شهروند با اشاره به گران فروشی برخی مصالح روشان سی سخت گفت:  بلوک در کارگاه به قیمت ۳۲۰۰ تومان فروخته می شود در صورتی که همان بلوک با کیفیت بالاتر و اندازه بیشتر در کارگاه های یاسوج ۲۲۰۰ تومان قیمت دارد و این یعنی اختلاف هزار تومانی.
 
 
وی گفت: با توجه به ساخت و سازهای سی سخت و نیاز مردم به مصالح ساختمانی اگر مردم بلوک از یاسوج خریداری کنند و با احتساب کرایه و  دستمزد تخلیه و بارگیری کارگر مناسب تر از سی سخت است.
 
 
این شهروندان نیز از کارگاه های شن و ماسه در شهرستان دنا نیز گلایه کرد و گفت: اخیرا مشاهده شده در ماسه های بارگیری شده از کارگاه های شن و ماسه چند تن خاک بی مصرف وجود دارد طوری که داد مردم را نیز درآورده است و این در حالی است که برای دریافت ماسه باید در نوبت ساعت ها باید ماند.
 
 
یکی از کارشناسان استاندارد در این خصوص گفت: چند روز پیش همکاران ما در اداره کل استاندارد اقدام به نمونه برداری از واحد شن و ماسه مربوطه که گلایه شهروندان را به همراه داشته کرده که متاسفانه از بازرسی آنها ممانعت بعمل آمد و علیه واحد تولیدی شکایت کردیم .
 
گفتنی است سی سخت مرکز شهرستان دنا در ۳۵ کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که زلزله ۲۹ بهمن ۹۹ دراین شهر خرابی های زیاری به بار آورد و در پی آن تقاضا برای مصالح ساختمانی جهت ساخت و ساز بالا رفته است.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.