گروه: اخبار استان خبر: 193709 / تاریخ انتشار : 1400/8/20 ساعت : 09:03
گزارش؛

کلافگی اهالی چاروسا از قطعی گاه و بیگاه تلفن همراه + پاسخ مسئولان

قطعی خطوط مخابراتی در بخش چاروسا مردم این منطقه را کلافه کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خطوط مخابراتی شهر قلعه ریسی از توابع شهرستان کهگیلویه  با اولین بارش نزولات آسمانی درچار مشکل شده و همین امر در پنج روز گذشته موجب کلافگی شدید مردم این منطقه شده ، به طوری که بعد از گذشت  سه، چهار روز از پایداری شرایط جوی هنوز شاهد قطعی خطوط ارتباطی هستند.

 

خانم میانسالی با انتقاد از این شرایط گفت: طی  سه روز گذشته برای انجام کار اداری مراجعه کردم اما اینترنت همچنان قطع بوده و تنها هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت نصیبم شد.

 

یکی دیگر از شهروندان این بخش نیز از قطعی پیاپی خطوط ثابت، همراه اول و ایرانسل انتقاد کرد و گفت: برای حل این مشکل باید چاره اندیشی حسابی کرد، این دلیلی نمی شود که با اولین بارش خطوط یک شهر بکلی قطع شود و هیچ مسئولی سراغی از ما نگیرد.

 

وی با اشاره به اینکه برای خریدهای روزمره از بازار و مغازه، درس و دانشگاه خود به اینترنت نیاز دارند، افزود: مسئولان هیچگونه توجهی به این بخش نمی کنند و همیشه با هزینه بیت المال برای اینکه خود را خوب جلوه دهند در این منطقه در رفت و امد هستند اما هیچگاه اقدامی برای مشکلات انجام نداند.

 

 یکی دیگر از اهالی این بخش گفت: متاسفانه وضعیت اینترنت و خطوط مخابرات در تمام طول سال در این منطقه مطلوب نیست و به یک سریال دنباله دار تکراری و خسته کننده برای همه ساکنان تبدیل شده است و به جرات می گویم که همه‌ مسئولان استانی و شهرستانی از آن اطلاع کافی دارند اما هنوز کار اساسی برای رفع این مشکل انجام نشده است.

 

وی افزود: اکر کسی در این بخش بیمار شود، تصادفی رخ دهد  یا  نیاز به اقدام فوری درمانی و پزشکی داشته باشد با این وضعیت قطعی خطوط تلفن کار به جایی نبرده و حتما ازبین خواهد رفت.

 

در همین رابطه رئیس مخابرات کهگیلویه در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس در خصوص قطعی خطوط مخابرات در شهر قلعه رئیسی گفت: از روز جمعه شبکه برق منتهی به مخابرات این بخش مورد سرقت واقع شد و همزمان بارش باران، رعد و برق   در منطقه مزید بر علت شد که این مشکل ادامه پیدا کند.

 

حمید خشامن افزود: با تلاش های مستمر تجهیزات جدید نیز جایگزین شدند  و برخی از سیستم ها ازجمله ایرانسل، ای دی اس ال  به مدار برگشته اما  هنوز در بحث همراه اول به پایداری لازم نرسیدم و همکاران در حال کار برای رفع این مشکل هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.