گروه: اخبار استان خبر: 193907 / تاریخ انتشار : 1400/8/22 ساعت : 17:57

30 درصد از مدیران میانی و اجرایی فرمانداری ها پروازی اند/مشکلی که باید دید استاندار از عهده حل آن بر می آید؟

عدد قابل توجهی و شاید فراتر از 30 درصد مدیران سطوح میانی و اجرایی فرمانداری های استان پروازی هستند و بعد از وقت اداری در شهرستان محل کار خود حضور ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه سیاسی – موضوع مدیران پروازی مبحثی است که سالیان قبل بسیار مورد توجه رسانه های استان قرار گرفت و حتی در برهه ای با انتشار اسامی این افراد در رسانه ها روبرو بودیم.


در اینکه یک مدیرپروازی نمیتواند تمرکز مناسبی بر اجرای امور در محدوده استحفاظی خود داشته باشد شکی نیست و نیاز به توجیه ندارد و بر همه واضح است.


بالاترین مقام اجرایی استان نیز در روزها اول حضورش در استان اتمام حجت کرد و بیان داشت که با خانواده در شهر یاسوج سکونت می کند تا تمرکز مناسبی بر روی امور داشته باشد.


طبق آماری که از گوشه و کنار به این رسانه رسیده است عدد قابل توجهی و شاید فراتر از 30 درصد مدیران سطوح میانی و اجرایی فرمانداری های استان پروازی هستند و بعد از وقت اداری در شهرستان محل کار خود حضور ندارند.


آیا فردی که مدیر یک قسمت در شهرستان خود است از هزینه ها و کیفیت امور و خدمات دهی دولت در سطح شهرستان خود می تواند مطلع شود، وقتیکه حتی خرید نان خود را آنجا انجام نمی دهد؟


این موضوع یک آزمون مهم برای احمد زاده در ابتدای حضورش در کهگیلویه و بویراحمد است و تا حال که از وی سراغ داریم قاطعیت در امور از ویژگی های بارز وی بوده است که امیدواریم ادامه پیدا کند.


این موضوع اگر چه کاری زمانبر است اما شدنی است و قطعا در کیفیت امور کمک مضاعفی به استاندار و تیمش خواهد کرد.


شعار دولت خدمت است و هرچه زودتر باید قرارگاه های خدمت در شهرستان های استان شکل بگیرد و همه مسئولان برای قرار خدمت هم دل و هم صدا شوند.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.