گروه: اخبار استان خبر: 193948 / تاریخ انتشار : 1400/8/24 ساعت : 12:35

واکسیناسیون ۹۳ درصدی مردم در شهرستان دنا+جزئیات

معاون بهداشتی شبکه بهداشت دنا از اجرای ۹۳ درصدی طرح واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خبر داد.

شایان در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اجرای طرح واکسناسیون گفت: با تلاش و پیگیری های صورت گرفته در نوبت اولین ۹۳ درصد و در نوبت دو ۷۵ درصد تزریق واکسن در شهرستان صورت گرفته است.

 

معاون بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان دنا با اشاره به کسب رتبه اول این شهرستان در اجرای طرح واکسیناسیون کرونا گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد و شهرستان دنا در سطح کشور نیز در رتبه های بالا قرار دارد که با تلاش و زحمات کادر درمان صورت گرفته است.

 

وی افزود: ملاک این طرح تزریق دُز دوم بوده است که به این مهم دست یافته ایم، همچنین ۹۶ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال را واکسینه کردیم و در این خصوص ۸۵ درصد دُز دوم را انجام داده ایم و آمادگی بازگشایی مدارس در اول آذر را داریم.

 

شایان بیان کرد: صد درصد عشایر شهرستان دنا در حوزه شبلیز هر دو دز واکسن را دریافت کرده اند.

وی به استقبال مردم شهرستان دنا از طرح واکسیناسیون اشاره کرده و گفت: باقی مانده افراد که واکسینه نشده اند گاها یا درگیر بیماری بوده اند یا در قرنطینه بوده اند و در کل استقبال مردم بی نظیر براورد شده است.

 

شایان در ادامه گفت: خوشبختانه واکنس آسترازانکا، اسپوتنیک، سینوفار، و برکت را در اختیار داریم و هرکس هر واکنس که تمایل دارد را می تواند دریافت کند.

 

وی به شیوع پیک ششم کرونا در سطح کشور اشاره کرد و گفت: در شهرستان دنا باتوجه به واکسیناسیون خوبی که صورت گرفته است روند صعودی پیک ششم بسیار کند بوده و اگر مردن رعایت کنند مشکلی نخواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.