گروه: اخبار استان خبر: 193953 / تاریخ انتشار : 1400/8/26 ساعت : 09:04

واکنش فرماندار دنا به زندگی کانکسی شهروند سی سختی+جزئیات و فیلم

فرماندار دنا از آمادگی جهت حل مشکلات شهروند سی سختی که در چادر زندگی می کند خبر داد و گفت: آمادگی داریم جهت حل مشکلات این شهروند سی سختی گام برداشته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از شهروندان سی سخت در گفتگو با صبح زاگرس با ابراز گلایه از زندگی  چادری و کانکسی خود گفت: با گذشت حدود یک سال از زلزله خانواده ما در چادر زندگی می کند و زندگی در چادر و کانکس در شرایطی در حال انجام است که فصل سرد سال و زمستان هنوز فرا نرسیده است.

 

این شهروند خواستار پیگیری مسئولان برای مبلغ و تسهیلات 50 میلیون تومانی شد و گفت: در چند روز گذشته بارش باران سبب نفوذ آب به چادر شده است و همین موضوع زندگی را برای ما سخت و طافرسا کرده است.

 

فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس در این رابطه به اتمام 906 واحد مسکونی از 1580 واحد خبر داد و گفت: در شهر زلزله زده سی سخت کسانی  هستند که حدود 8 ماه گذشته طبقه اول خانه خود را ساخته است و چشم انتظار دریافت تهسیلات برای تکمیل واحد مسکونی خود است.

 

پناهی به عدم مراجعه برای پیگیری و دریافت تسهیلات و همچنین اضافه زیربنای واحد مسکونی و مشکلات طرح تفضیلی را از دلایل زندگی در چادر دانست و افزود: آمادگی داریم مشکلات این شهروند  زندگی می کند با مراجعه او جهت حل مشکلات او گام برداشته شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.