گروه: اخبار استان خبر: 194065 / تاریخ انتشار : 1400/8/26 ساعت : 15:54
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

آخرین وضعیت آب و هوایی کهگیلویه و بویراحمد تا ۷۲ ساعت آینده / سی سخت سرد ترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته

مدیر کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: ورود سامانه بارشی از اوایل هفته آینده جو استان را متاثر خواهد کرد.

 مدیر کل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت جوی استان گفت: پیش بینی نقشه های هواشناسی بیانگر ناپایداری جوی طی ۷۲ ساعت آینده در برخی مناطق استان است.


‌وی افزود: بر این اساس تا اواخر هفته جاری با فعالین سامانه بارشی غالبا در ساعات بعد از ظهر در پاره ای نقاط استان به تناوب بارش باران با گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد به نسبتا شدید است.


وی ادامه داد: در ارتفاعات بارش برف دوز از انتظار نخواهد بود همچنین سامانه بارشی دیگری از اوایل هفته آینده جو استان را متاثر خواهد کرد.


وی بیان داشت: وضعیت کلی هوا در مناطق سردسیری و گرمسیری در روز های چهارشنبه و پنج شنبه قسمتی ابری گاهی ابری، در برخی نقاط بازش باران گاهی رگبار و رعدو برق همراه با وزش باد همچنین در روز جمعه ۲۸ آبان قسمتی ابری،گاهی رشد ابر، در برخی نقاط احتمال رگبار و رعدو برق همراه با وزش باد خواهد بود.وی در پایان افزود: وضعیت هوای ۲۴ ساعت گذشته امامزاده جعفر با پیشینه دمای ۲۷ درجه سانتی گراد گرم ترین و سی سخت با کمینه دمای ۳/۸ درجه سانتی گراد سردترین ترین نقاط استان بوده اند.
امتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.