گروه: اخبار استان خبر: 194180 / تاریخ انتشار : 1400/8/28 ساعت : 16:54
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

شهرستان های کهگیلویه ،بهمئی و گچساران پیشتاز در کرونا/تاکید بر تسریع تزریق واکسن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون 184 بیمار در بیمارستان های استان بستری می باشند که 72 نفر مبتلای قطعی و ١٢ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ دکتر یزدانپناه تصریح کرد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 81 هزار و 1نفر بهبود یافته گزارش شده است.

وی بیان کرد: از 544نمونه دریافت شده از آزمایشگاه های سلولی و مولکولی یاسوج و دهدشت شامل تست های PCR حدود 32درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه وگچساران و از 118 نمونه رپید تست 11درصد مثبت و بیشترین آمار در شهرستان های کهگیلویه ،بهمئی و گچساران بودند.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: از مردم شریف استان تقاضامندیم هر چه سریعتر جهت تکمیل واکسن خود به مراکز منتخب واکسیناسیون مراجعه نمایند تا بتوانیم به پوشش همگانی برسیم و شاهد کنترل بیماری در استان باشیم.همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات لازم می باشد ولی اگر مجبور به حضور در تجمعی باشید باید استفاده از ماسک ، فاصله حداقل ١.٥ تا ٢ متر با فرد کناری ، حداقل زمان حضور و تهویه مناسب رعایت شود .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سارینا
1400/8/28 - 20:13
سلام دکتر یزدانپناه از مدیران ضعیفی هستن ک کرونا هم باعث شد از این موقعیت قرنطینه استفاده کنن و کارهای طایفه گرایشون رو انجام بدن و متاسفانه استاندار محترم به خاطر راضی نگه داشتن آقای روشنفکر با وجود همه اعتراضاتی ک ب ایشون هست هیچ کاری نمکنند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.