گروه: اخبار استان خبر: 194365 / تاریخ انتشار : 1400/9/3 ساعت : 11:52

جانسون هنگام سخنرانی یادداشت‌های خود را گم کرد

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه در جمع کارفرمایان انگلیسی سخنرانی کرد در جریان این سخنرانی یادداشت‌های خود را گم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از مشرق، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه در جمع کارفرمایان انگلیسی سخنرانی کرد در جریان این سخنرانی یادداشت‌های خود را گم کرد و شروع کرد به پرت و پلا گفتن. او در حالی که به دنبال یادداشت هایش می‌گشت، می‌گفت: بنابراین خیابان‌های امن، مدارس خوب، پهنای باند عالی، آ آ آ ... منو ببخشید...،

وی افزود: مردم می‌خواهند برای آغاز کردن کسب و کارشان نزدیک جایی بمانند که بزرگ شده اند، ... و ناگهان در میان صحبت هایش به صورت غیرمنتظره از انیمیشن پپا پیگ Peppa pig تمجید کرد و گفت: دیروز، من جایی رفتم که همه باید بروند، در پپا پیگ ورلد، نمی‌دونم هیچ کدام از شما به پپا پیگ ورلد رفته اید یا نه، آن‌هایی که رفته اند دستشان را بالا ببرند، (تعداد دست ها) کافی نیست! من نسبت به آنچه که در پیپا پیگ ورلد خواهم یافت، تردید داشتم، اما دوست داشتم. پپا پیگ ورلد واقعا مکان مورد علاقه من است. اِ اِ اِ. خیابان‌های خیلی امن هستند، در مدارس نظم برقرار است، تأکید بر سیستم‌های جدید حمل و نقل عمومی است، حتی در پپا پیگ ورلد نیز نمونه اش را دیدم، اما درس واقعی که باید از پپا پیگ ورلد گرفت در مورد قدرت خلاقیت انگلیس است چه کسی باور می‌کند خوکی که شبیه یک سشوار است، خوکی که از سوی بی بی سی رد شد، به ۱۸۰ کشور صادر شود ... و تبدیل به تجارتی شود که شش میلیارد پوند برای کشور ما درآمد دارد.

جانسون هنگام سخنرانی یادداشت‌های خود را گم کرد

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.