گروه: اخبار استان خبر: 194369 / تاریخ انتشار : 1400/9/3 ساعت : 09:39

شهروندان یاسوجی شما برای این تصاویر تیتر انتخاب کنند

در شرایطی که شهر یاسوج با نام پایتخت طبیعت لقب گرفت است خیابان های پراز چاله چوله حکایتی دیگر را عنوان می کند به گونه ای که این وضعیت نامناسب هم به سالن دولت هم کشیده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بنظر می رسد حقوق شهروندی در شهر یاسوج در چاله چوله های این شهر گمشده تا همچنان حاشیه حاکم بر شورای شهر نتواند عصایی برای پای لنگ شهرداری در خدمت به مردم باشد.

در شرایطی که انتظار می رود خیابا های شهر یاسوج در بهترین و با کیفیت ترین وضع ممکن باشد اما خیابان های پر دست انداز سبب نارضایتی شهروندان و ایجاد هزینه برای شهروندان باشد


در خیابان ها  یاسوج چاله های عمیق،  دست اندازهایی فراوان و همچنین پل های نامناسب بروی جداول هستیم تا صدای نارضایتی شهروندان شنیده شده بلکه این صدا به گوش مسئولان برسد.

 

به نظر می رسد موضوع چاله چوله های شهر یاسوج  ناشی از دهها مشکل از جمله عدم هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان (آب-برق-گاز-مخابرا) بوده و رفع هر کدام از این مشکلات نیازمند همکاری و مساعدت همه مسئولان چه در حوزه مدیریت شهری و چه در حوزه مدیریت اجرایی است چرا که دود عدم رفع این مشکلات تنها به چشم مردم خواهد رفت.

 

گفتنی است سه تصویر آخر این گزارش مربوط می شود به خیابان ساختمان دولت در یاسوج و روزانه مسئولان زیادی برای برگزاری جلسات اداری به این محل رجوع می کنند.

 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.