گروه: اخبار استان خبر: 194447 / تاریخ انتشار : 1400/9/5 ساعت : 12:58
سردار خرم دل در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج بیان کرد؛

اگر تفکر بسیجی نباشد در مقابل دو قدرت شرق و غرب اسیر خواهیم شد/کسب رتبه های برتر توسط فضای مجازی بسیج استان

سردار خرم دل در سخنرانی های پیش از خطبه نماز جمعه این هفته یاسوج گفت: اگر تفکر بسیجی نباشد در مقابل دو قدرت شرق و غرب اسیر خواهیم شد و هرکس به بسیجی بی احترامی کند نابخرد و خائن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح استان پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته با تبریک هفته بسیج گفت: حضور در بسیج برای هرکسی افتخار است و به فرموده امام خمینی(ره) که فرمودند افتخارم این است یک بسیجی هستم، بسیج انقلاب ما را به درستی به سر منزل مقصود رسانده است، در خنثی کردن کودتاها، در مبارزه با استبکار، تلاش برای ریشه کنی بی سوادی، حضور در عرصه های آبادانی و سازندگی و هشت سال دفاع است، این است بسیج مردمی که امسال پاره تن مردم نامگذاری شده است.

 

وی بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب در خصوص بسیج فرمودند: "این نیروهای مردمی اگر نبودند در جنگ شکست می خوردیم ارتش و سپاه بود اما بسیج اگر نبود شکست می خوردیم امروز هم اگر بسیج نبود در این تلاطم ها شکست می خوردیم".


سردار خرم دل در افزود: جملات بسار فاخری حضرت امام راحل فرمودند، از جمله اینکه " با غفلت از ارتش ۲۰ میلیونی سقوط در مقابل ابرقدرت ها را خواهیم داشت اگر تفکر بسیجی نباشد در مقابل دو قدرت شرق و غرب اسیر خواهیم شد" امام می فرمایند: بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان امضا کرده اند، در جایی دیگر می فرمایند انکار بسیج یا نابخردانه است یا خائنان است، هرکس به بسیجی بی احترامی کند یا نا بخرد و یا خائن است.


وی گفت: بسیج نیروی کارآمد برای همه میدان هاست ما در بسیج هیچ محدودیتی نداریم هرجا مردم به موضوعی نیاز داشته باشند بسیج حاضر است.

 

فرمانده سپاه فتح گفت: الگوی بسیجیان باید علی بن ابی طالب باشد، شاید اول انقلاب بحث دفاع و نظامی بود اما ما در بسیج امروز اهداف بسیار بالاتری داریم .

 

سردار خرم دل بیان کرد: بحث فرهنگی و تربیتی حوزه بسیار مهم ماست، در این بخش از فعالیت های بخش فرهنگی، فضای مجازی و اقشار تقدیر و تشکر دارم، حفظ و حراست از انقلاب اسلامی از دیگر اهداف ماست، مردمی کردن امنیت یکی دیگر از اهداف بسیج است امروز گشت رضویان یک برکت برای بسیج است.

 

وی بیان کرد: آگاهی بخشی به مسلمانان جهان از اهداف اول انقلاب است امروز وظیفه داریم جهان اسلام را آگاه کنیم و از خواب غفلت بیدار کنیم ،بصیرت بخشی بسیار مهم است بسیج وظیفه دارد بصیرت بخشی کند .


فرمانده سپاه فتح افزود: سازندگی و محرومیت زدایی نیز موضوع مهمی است که توسط بسیجیان در سطح کشور و استان اجرایی می شود امروزه گروه های جهادی فعالیت های بزرگی انجام می دهند.

 

سردار خرم دل گفت: اما ما یک رسالت بسیار بزرگ داریم و آن تشکیل بسیج جهان اسلام است این موضوع خواسته رهبر انقلاب است، امروز با افتخار اعلام می کنیم جرقه این حرکت زده شده است دشمنان انقلاب با تخریب بخش های یمن لبنان عراق خواستند خاری در چشم انقلاب باشند اما امروز بسیج در کشورهای مختلف از جمله لبنات،عراق،افعانستان، فلسطین تحت عنوان حیدریون،زینبیون،انصارالله،فاتحیون در مقابل آمریکا و اسرائیل شکل گرفته و  ایستاده اند و هیمنه آنها را شکسته اند.

 

وی در پایان گفت: از همه اقشار مختلف که در این هفته تلاش کردند و یک هفته بسیج فاخر را رقم زدند تقدیر و تشکر میکنم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.