گروه: اخبار استان خبر: 194468 / تاریخ انتشار : 1400/9/6 ساعت : 09:07
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

خطر بیخ گوش کهگیلویه؛ ارباب رجوع های متخلف کرونایی ادارات، خدمات دریافت نمی کنند

فرماندار شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه خطر شیوع جدید کرونا و تغییر رنگ بندی ها این شهرستان را تهدید می کند گفت: ارباب رجوع های متخلف کرونایی و افرادی که واکسن نزده باشند خدمات دریافت نمی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دارا کریمی نژاد افزود: اعلام خبر شناسایی سویه جدید ویروس کرونا در آفریقا نگرانی‌های زیادی را موجب شده و با توجه به اینکه شهرستان کهگیلویه در وضعیت نارنجی و دروضعیت حاد قرار دارد رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن برای اهالی این شهرستان ضروری است.

 

وی با ابراز گلایه از افرادی که واکسن کووید 19 را تزریق نمی کنند و اعتقادی به کرونا ندارند گفت: سلامت مردم باید اولویت همه افراد جامعه باشد و برای کاهش شیوع کرونا از هر روشی استفاده شده است اما متاسفانه برخی افراد نمی خواهند به فکر سلامتی دیگر افراد باشند.

 

فرماندار شهرستان کهگیلویه در ادامه به خبرنگار می گفت: دستگاه های اجرایی، بانکها، ستاد نماز جمعه و حتی تالارها و سالن های عمومی در شهرستان کهگیلویه به افرادی که ترک فعل می کنند و پروتکل های بهداشتی و واکسن تزریق نمی کنند خدمات ارائه نمی دهند.

 

کریمی نژاد با اشاره به اینکه تمهیدات مبارزه با شیوع کرونا و سلامت مردم اندیشیده شده و با تزریق واکسن بخش زیادی از سلامتی بدست آمده است گفت: اجازه نمی دهیم برخی افراد با سلامت جامعه را به خطر و با زحمات حوزه درمان و سلامت بازی کنند.

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.