گروه: اخبار استان خبر: 194502 / تاریخ انتشار : 1400/9/6 ساعت : 17:58
پس از پیگیری رسانه ای؛

عدم تمکین رانندگان محور یاسوج به سی سخت از نرخ ابلاغی/برخورد با رانندگان متخلف+جزئیات

پس از افزایش کرایه تاکسی در مسیر یاسوج به سی سخت و گلایه مردم، نرخ مصوب کرایه این مسیر اعلام شد ولی رانندگان از نرخ ابلاغی تمکین نمی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از افزایش کرایه تاکسی در مسیر یاسوج به سی سخت و گلایه مردم، نرخ مصوب کرایه این مسیر اعلام شد ولی توسط رانندگان این محور رعایت نمی شود.

پس از انتشار خبری از سوی صبح زاگرس مبنی بر افزایش نرخ کرایه تاکسی در مسیر یاسوج به سی سخت و گلایه شهروندان،( خبر را اینجا بخوانید) نرخ مصوب کرایه سواری یاسوج به سی سخت 16 هزار تومان اعلام شد.

 

سپهدار چراغی رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل مسافر استان و مسئول نرخ گذاری پایانه های استان در این خصوص گفت: طبق مصوبه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از مبادی این استان با افزایش ۱۵ درصدی از تاریخ ۱۶ آبان لغایت اطلاع ثانوی برای خودروهای سواری کرایه سی‌سخت به یاسوج و بلعکس ۱۶ هزار تومان اعلام شده و در صورتی که رانندگان بیش از این نرخ هزینه ای دریافت کنند خلاف قانون است و برخورد قانونی خواهد شد.

 

چراغی گفت: نرخ مصوب ۱۶ هزار تومانی برای ۳ نفر مسافر هم باید اجرا شود و راننده حق ندارد کرایه نفر چهارم را بر سه نفر تقسیم کند و از آنها اخذ نماید و از اول آذر ماه هم با همان چهار نفر می توانند مسافران خود را جابه جا کنند.

 

گفتی است پریسایی رئیس شبکه بهداشت و درمان دنا نیز در تماسی با مسئول گاراژ مسافربری در سی سخت اعلام کرده است که باتوجه به بهبود وضعیت کرونا در دنا رانندگان می توانند ۴ مسافر با همان نرخ ۱۶ هزار تومان سوار کنند ولی آنچه مشاهده شده است خلاف این موضوع بوده، یعنی رانندگان ۳ مسافر با نرخ کرایه نفری ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان سوار می کنند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.