گروه: اخبار استان خبر: 194504 / تاریخ انتشار : 1400/9/6 ساعت : 14:24

ناتوانی آبفای شهری یاسوج در کنترل بی آبی در مرکز استان/باران می بارد اما قطعی آب تمامی ندارد؟

ماه پایانی فصل پاییز از راه رسید و همچنان یاسوج پر بارش لب تشنه به سر می برد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه اجتماعی - ماه پایانی فصل پاییز از راه رسید و همچنان یاسوج پر بارش لب تشنه به سر می برد، گزارش های زیادی از مناطق مختلف شهری یاسوج حاکی از قطعی آب دارد.

تقریبا روزی نیست که این رسانه خبری از بخشهای مختلف شهر یاسوج و اخبار و تماس های دریافتی از شهروندخبرنگاران خود در این خصوص نداشته باشد.
حال اینجای ماجرا جالب است که نقاط زیادی از هدر رفت و شکستگی در سطح مرکز استان وجود دارد که روزانه حجم زیادی از آب را از شبکه توزیع خارج میکند.
طی سالهای اخیر یکی از مشکلات دائمی یاسوج نبود برنامه ریزی مناسب و توسعه زیرساخت شبکه آب بوده است.
بارها نقدهای زیادی در این خصوص زده شد اما هیچگونه جوابیه ای از سوی آبفای شهری یاسوج صادر نشد و گویا ارتباطی با رسانه ندارند. حال آنکه مردم زیادی از استان مخاطب رسانه هستند و قطعا در این خصوص قضاوت خواهند کرد.
خیابان های شاهد، عدل و دولت اباد، شهرک امام حسین، خیابان های هجرت و ... از جمله نقاطی هستند که مکررا مشکل کم آبی و قطعی آب در ساعاتی از شبانه روز را گزارش می دهند.
این برای اولین بار است که همزمان با بارشهای پاییزی شاهد قطعی آب در ساعاتی از شبانه روز در استان هستیم.
اینکه مسئولان امر در این خصوص گزارشی نمی دهند موضوعی است که باید در زمان خود موشکافی شود و ضورورت دارد در این خصوص مدیریت عالی اجرایی استان به میدان بیاید.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.