گروه: اخبار استان خبر: 194659 / تاریخ انتشار : 1400/9/9 ساعت : 13:41
در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان صورت گرفت:

عاقبت نادیده گرفتن حقوق مسافران/معرفی شرکت مسافربری لنده به تعزیرات حکومتی

نماینده محترم اداره صمت در شهرستان لنده از تکمیل فرم بازرسی و معرفی شرکت مسافر بری لنده به تعزیزات حکومتی به دلیل عدم تمکین از قانون خبرداد.

سید یاسین علویان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به روند اعتراضات گسترده مردمی در خصوص مشکلات حوزه حمل و نقل بین شهری گفت:طی ابلاغیه جدید کرایه حمل مسافر از سوی شرکت حمل و نقل و پایانه های مسافر بری استان و ضرورت اجرایی کردن این بخشنامه توسط همه رانندگان با وجود چندین نوبت بارزسی و دیدار چهره به چهره با رانندگان این مهم توسط برخی رانندگان رعایت نشده است. 

 

وی افزود: در راستای طرح تشدید و تحکیم بازرسی کل رانندگان ناوگان حمل و نقل تحت پوشش شرکت نصر لنده و متصدی آن شرکت به منظور تکمیل فرم گزارش بازرسی و اعمال ماده قانونی به ادارات ذی صلاح معرفی شدند. 

 

نماینده صمت در شهرستان لنده تصریح کرد: این اقدام در راستای حمایت مادی و معنوی از حقوق مصرف‌کنندگان صورت گرفته است و در صورت اعمال جریمه و ادامه روند تخلفات از سوی این شرکت باید منتظر برخورد قاطع تری از سوی مراجع ذی‌صلاح باشند.

 

گفتنی است نرخ ابلاغی کرایه حمل مسافر لنده به دهدشت ١٧هزارتومان ۴نفره است که برخی رانندگان از این ابلاغیه نرخ جدید تمکین نمی کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.