گروه: اخبار استان خبر: 194665 / تاریخ انتشار : 1400/9/9 ساعت : 16:12

بذر امید در استان پاشیده شد، مصوبات سفر رئیس جمهور برزمین نماند

سفر رئیس جمهور به استان محروم کهگیلویه و بویراحمدو تصویب 217 طرح با اعتبار 20 هزار میلیارد بذر امید را در میان مردم پاشید تا تحقق توسعه استان نیازمند پیگیری مسئولان برای جذب اعتبارات این سفر باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با روی کار آمدن دولت سیزدهم واحیای ارتباط دولت و مردم بذر امید در جامعه و استان کهگیلویه و بویراحمد با سفر صبح جمعه آیت الله رئیسی پاشیده شد تا مردم بیش از 8 سال گذشته امیدوار به تغییر وضع موجود باشند.

 

آیت الله رئیسی به عنوان سکاندار دولت سیزدهم از زمانی که ردای ریاست جمهوری را بر تن کرده و به مناطق و استان های محروم ایران سفر کرد نشان داد عزمی راسخ برای حل مشکلات طبقه مستضعف در کشور دارد.

 

درد و دل یکصد هزار کهگیلویه و بویراحمدی در نامه های مکتوب به رئیسی و تصویب 217 طرح، نتیجه پنجمین سفر استانی رئیس جمهور به این استان بود تا در این سفر وزیران کشور، نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی رئیس جمهور را همراهمی کنند.

 

آیت‌الله رئیسی در آغاز سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز خرسندی از حضور درجمع مردم شریف این استان، گفت: کهگیلویه و بویراحمد با توجه به نعمت‌های خوبی که خداوند به این استان عطا کرده و دارابودن زمینه‌های خوب اقتصادی، نباید با مشکلاتی مثل محرومیت یا بیکاری مواجه باشد و امیدواریم بتوانیم با همکاری جوانان استان، مدیران، نمایندگان، مسئولان و با راهنمایی‌های نماینده محترم ولی فقیه در استان، گام‌های مؤثری برای حل مشکلات برداریم.

 

او در این سفر با تایید و تصویب 217 طرح در حوزه های فرهنگی ،اجتماعی، عمرانی، اقتصادی و... گامی مستحکم را برای حل مشکلات مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برداشت تا تحقق این مهم نیازمند پیگیری مسئولان ارشد استان و مدیران میانی برای جذب اعتبارات این سفر باشد.

 

20 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای 217 طرح تصویب شده در سفر صبح جمعه رئیس جمهور کهگیلویه و بویراحمد فرصتی ارزشمند برای عبور از رکود 8 ساله توسعه استان است و باید مسئولان پیگیر این مصوبات باشند.

 

رئیس جمهور به خوبی می داند با عملکرد پوپولیستی مشکلات مردم حل نمی شود و باید با کار جهادی و انقلابی که بذر آن در سفر به کهگیلویه و بویراحمد پاشیده شد، دست یافت ، اما حالا نوبت به مدیران استانی می رسد که در این زمین با مدیریت صحیح و پیگیری امور، داشته های این بذر را برداشت کنند وگرنه با عدم پیگیری مصوبات این سفر امید مردم بیش از گذشته ناامید می شود.

 

امید است مسئولان اجرایی و ارشد استان گزارش های اولیه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد را سریعتر به اطلاع مردم برسانند چرا که مردم تشنه شنید اخبار توسعه ای و امید بخش هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.