گروه: اخبار استان خبر: 194806 / تاریخ انتشار : 1400/9/12 ساعت : 13:23

آخرین اخبار و شنیده ها از تغییر مدیران در کهگیلویه و بویراحمد

آخرین اخبار و شنیده ها از تغییر مدیران کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه راه و شهرسازی و شرکت کاز استان رسیده است و از برخی نام ها برای تصدی قطعی این مسئولیت نام برده می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بیش از 100 روز از روی کار امدن دولت سیزدهم می گذرد و استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد نیز از ششمین روز فصل پاییز رسما معرفی شد و کار خود را آغاز کرد؛ یکی از انتقاداتی که نسبت به احمدزاده وجود دارد سرعت پایین تغییر مدیران در استان بود.

اما آخرین خبرها و شنیده ها از تغییر مدیران کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه راه و شهرسازی و شرکت کاز استان رسیده است و از برخی نام ها برای تصدی قطعی این مسئولیت نام برده می شود.

 

بعد از شائبه ها و حواشی مختلف پیرامون مدیران شرکت گاز استان شواهد حاکی از آن است مدیرعامل جدید این شرکت به زودی منصوب خواهد شد.


بر اساس شنیده ها سید محمود فاطمی رییس سابق کارگروه نفت، رئیس اسبق حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و نامزد سابق انتخابات میاندوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت بعنوان گزینه اصلی سکان داری این شرکت معرفی شده است.

 

شنیده ها از اداره راه و شهرسازی استان نیز از روی کار آمدن محمدیار آذرمهر از کارشناسان این اداره کل به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان و جایگزین پژمان نیک اقبالی خبر می دهد.

آذرمهر بیش از ۲۵ سال سابقه کار در اداره کل راه و شهرسازی استان را دارد .

اکنون باید منتظر ماند که گمانه زنی های رسانه ای رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت یا خیر .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.