گروه: اخبار استان خبر: 194967 / تاریخ انتشار : 1400/9/16 ساعت : 16:37
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

کشف ۴۲ کیسه آرد قاچاق در محور دهدشت- بهبهان

سرپرست صنعت معدن تجارت کهگیلویه از کشف ۴۲ کیسه آراد یارانه ای نوع ۲ توسط ماموران حومه غربی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست صنعت معدن تجارت کهگیلویه از کشف ۴۲ کیسه آراد یارانه ای نوع ۲ توسط ماموران حومه غربی این شهرستان خبر داد.

 

علی خدیش در گفتگو با پایگاه صبح زاگرس در تشریح این خبر گفت: با اطلاعات دریافتی مبنی بر حمل و بارگیری تعدادی آرد از دهدشت به سمت مکانی نامعلوم در همین راستا مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی و انجام اقدامات همه جانبه، در دستور کار اداره صمت و تعزیزات حکومتی شهرستان قرار گرفت.

 

وی به شناسایی موقعیت این محموله با گشت زنی های هدفمند اشاره و افزود: از ساعات دریافت خبر تا ۶ بامداد به شناسایی موقعیت پرداخته و ماشین حامل از دهدشت به مقصد بهبهان در حال حرکت بوده که با هماهنگی های صورت گرفته جلوی پاسگاه حومه غربی متوقف شد.

 

خدیش با اشاره به اینکه کارشناسان اداره صمت در بازرسی از این کامیون، ۴۲ کیسه آرد یارانه ای نوع ۲ کشف کردند، تصریح کرد: این محموله به صورت کاملا حرفه ای با نون خشک در ۳۷ کسیه مشابه آرد جاسازی و درب آنها چرخ دوزی شده بود.

 

وی ادامه داد: ارزش این کالای کشف شده برابر نظر کارشناسان بیش از ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برآورد شده، متهمان در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودرو حمل بار نیز به پارکینگ منتقل شد.

 

سرپرست صمت کهگیلویه از آمادگی کامل این دستگاه در برخورد با افراد واسطه گر و سود جو که موجب ایجاد اختلال در زنجیره توزیع اقلام اساسی مردم می شود خبر داد و گفت: در این راستا از شهروندان می خواهیم در صورت اطلاع از اخباری در  خصوص، قاجاق آرد، کم فروشی، گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه توسط خبازی ها و .... را وقت گزارش داده تا در اسرع وقت رسیدگی صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.