گروه: اخبار استان خبر: 195047 / تاریخ انتشار : 1400/9/18 ساعت : 13:30
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

اقدام دولت سیزدهم در خصوص اجرای واکسیناسیون عمومی قابل تحسین است

حجت الاسلام والمسلمین عبودی با اشاره به اینکه اقدام دولت سیزدهم در خصوص اجرای واکسیناسیون عمومی قابل تحسین است گفت: نباید انتظار داشت ثمرات عملکرد دولت سیزدهم در این مدت زمان کوتاه نمایان شود.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: شرایطی که امروز کشور با آن مواجه است شرایطی بسیار مهم و خاصی است و همه مردم و مسئولین باید به این شرایط توجه کنند.

 

وی افزود: در دولت گذشته کشور ما درگیر بحث مذاکرات بود و همه تمرکز دولتمردان بر روی به نتیجه رسیدن این مذاکرات بوده به همین دلیل به مباحث اقتصادی و معیشتی مردم خیلی توجه نمی شد.

 

حجت الا سلام و المسلمین عبودی در ادامه افزود: روندی که امروز دولت سیزدهم در پیش گرفته،  روندی امیدوار کننده است ، با توجه به اینکه شخص رئیس جمهور فردی مومن و انقلابی و دغدغه مردم دارد و با توجه به رهنمود های رهبری انتظار است شرایط اقتصادی کشور بهتر شود.

 

او خاطر نشان کرد: شرایط معیشتی مردم با توجه به شرایط بازار قابل قبول نیست اما باید توجه داشته باشیم در حال حاضر دولت سیزدهم ماهانه 10 هزار میلیارد تومان در حال پرداخت بدهی های دولت قبل است.

 

عبودی تاکید کرد: دولت در این دوره 100 روز کاری، اقدامات قابل تحسینی در خصوص واکسیناسیون از خود نشان داد و از همان روز اول توجه ویژه ای به بحث خرید و تزریق واکسین داشت.مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد گفت: دولت از یک سو در حال ادامه مذاکرات بوده و از سویی دیگر در حال آزاد سازی پول های بلوکه شده کشور در برخی کشور های دیگر است.


ادامه ئصحبت های حجت الاسلام عبودی مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد در فایل صوتی زیر امده است؛

 انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.