گروه: اخبار استان خبر: 195050 / تاریخ انتشار : 1400/9/18 ساعت : 10:59
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

کشف 10میلیارد ریال اموال مسروقه در لنده/اعتراف به 50فقره سرقت در شهرستان های لنده و کهگیلویه+جرئیات فرمانده انتظامی

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از کشف و ضبط بیش از 10میلیارد ریال اموال مسروقه ، دستگیری سارقین حرفه ای در این شهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و رصد اطلاعاتی تمام موارد مختلف در سطح شهرستان گفت: نیروی انتظامی در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و تامین امینت فراگیر شهروندان به طور شبانه روز در حال حراست از جان و مال شهروندان است.

 

سرهنگ محمود عدالت پرور گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی شهروندان با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی، کلانتری مرکزی لنده و پلیس امنیت عمومی سارقین کابل های اداره برق، مخابرات و کشاورزی در سطح شهرستان های لنده و کهگیلویه با اشراف اطلاعاتی با حکم مقام قضایی دستگیر شدند.

 

وی افزود: با شناسایی و دستگیری سارقین سیم و کابل های برق رابطین آنان در سایر شهرستان ها مورد رصد پایش و دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:پس از بازجویی های فنی پلیسی سارقین به بیش از 50فقره سرقت از اماکن دولتی و منازل شهروندان و کارخانه جات اعتراف کردند که ارزش ریالی این سیم و کابل به بیش از 10میلیارد ریال می رسد.

 

وی افزود: آنچه از شهروندان انتظار داریم بحث نگهبانی و مراقبت بیشتر از وسایل و امکانات خویش و استفاده از سیستم های امنیتی در منازل و ادارات است که انتظار داریم شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک فورا با پلیس 110تماس بگیرند.

 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.