گروه: اخبار استان خبر: 195650 / تاریخ انتشار : 1400/10/4 ساعت : 11:41

هزینه های مستند سازی کارهای روزانه تاجگردون از کجا تامین می شود؟/مسئولیت فعلی نماینده برکنار شده مجلس چیست؟

هزینه های مستندسازی از تفریحات نماینده برکنارشده گچساران و باشت در مجلس از کجا تامین می شود؛ آیا فردی حاضر است بدون دلیل برای کارهای روزانه خود هزینه مستندسازی بپردازد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون نماینده برکنارشده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در حال سپری کردن دوران پسا نمایندگی است و هر کار روزانه ای که انجام می دهد را در فضای مجازی منتشر می کند.



فضای مجازی و شبکه های اجتماعی این روزها به سکویی برای دیده شدن تبدیل شده اند و عده زیادی در این فضا تنفس می کنند که در میان شخصیت های سیاسی کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون در صدر قرار دارد و آب خوردن خود را هم در صفحه مجازی خود منتشر می کند و به معنای واقعی کلمه در این فضا تنفس می کند.

 

موضوعی که در خصوص فعالیت غلامرضا تاجگردون در فضای مجازی وجود دارد این است که هزینه های مستندسازی از تفریحات این نماینده سابق مجلس از کجا تامین می شود و یا به عبارت بهتر چرا فردی برای کارهای روزانه خود هم این چنین مستندسازی انجام می دهد و با چه هزینه ای؟

 

شاید عده ای در پاسخ بگویند " خودش پول دارد "؛ اما قطعا هیچ فردی برای انجام کارهای روزانه و شخصی خود و انتشار آن در فضای مجازی چنین هزینه ای نخواهد کرد و شاید به دلیل دیگری باشد.

 

از طرف دیگر مرسوم نیست که اقدامات روزانه یک فرد توسط گروهی مستندسازی شود که قطعا هزینه های زیادی را هم در پی دارد؛ لذا این سوال وجود دارد که مسئولیت نماینده برکنار شده گچساران و باشت چیست که برای دیده شدن هر کاری انجام می دهد.

 

---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.